İstanbul Oto Çekici Firmaları

Aracınızla gün içerisinde ummadığınız zamanlarda çeşitli sorunlar yaşanabilir ve olumsuz kazalarda yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Yol yardıma veya Oto Çekici desteğine ihtiyacınız olabilir. Araçların genellikle çalışmaz durumda olması halinde çekiciye ihtiyaç duyulsa da kimi zaman tekne taşıma, otobüs, minibüs taşıma işlerinde de çekicilerde yardım alınmaktadır. İstanbul da, İzmir ve Ankara gibi büyük illerimizde oto çekici […]

 İstanbul Oto Çekici Firmaları

13.03.2018 - 21:41

Güncelleme : 13.03.2018 - 21:41

Aracınızla gün içerisinde ummadığınız zamanlarda çeşitli sorunlar yaşanabilir ve olumsuz kazalarda yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Yol yardıma veya Oto Çekici desteğine ihtiyacınız olabilir. Araçların genellikle çalışmaz durumda olması halinde çekiciye ihtiyaç duyulsa da kimi zaman tekne taşıma, otobüs, minibüs taşıma işlerinde de çekicilerde yardım alınmaktadır. İstanbul da, İzmir ve Ankara gibi büyük illerimizde oto çekici firmalarının çoğu genelde 7/24 hizmet verse de bireysel araç sahipleri de bu sektörde olup gündüz saatleride alternatif sunmaktadır. Ancak sizler için son derece değerli olan araçlarınız için profesyonel çekici desteği alanız doğru olacaktır.

İstanbul Oto Çekici Firmaları

İstanbul içi bildiğiniz gibi gündüz mesai saatlerinde neredeyse kımıldayamayacak duruma ulaşmaktadır. Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında neredeyse her cadde ve ana arterde ciddi bir yoğunluk bulunmaktadır. Araç sayısının trafikte fazla olması kazaları da beraberinde getirmektedir. Anadolu yakasında Ümraniye bölgesi son derece sorunların yaşandığı bölgelerin başında gelmektedir. Ümraniye oto çekici için sizlere çekiyoruz.com ekipleri ile hizmet veren firmamız gece gündüz demeden her vakitte bir kaç dakika da bulunduğunuz konuma ulaşıp sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

İzmir Oto Çekici ve Oto Kurtarma hizmetleri

İzmir ilimizde İstanbul ve Ankara dan sonraki en yoğun tarife sahip ve çekici ve oto kurtarıcı ihtiyacının oldukça fazla oluştuğu bölgelerimizdendir. Araç arızları ve kurtarma talepleri her ne kadar otoyol ve otoban dediğimiz kısımlarda oluşsa da şehir içi de oldukça ciddi istekler gelmektedir. Karşıyaka Oto Çekici de bölgemizde en ciddi araç sahiplerinin talebinin geldiği bölgelerimizden biridir. İzmir genelinde Yol yardım ve Oto Kurtarma 7/24 olarak kendi konumunuza yakında bir firma kolayca bulabilirsiniz.

Oto Kurtarma Fiyatları Ne Kadardır?

Çekici ve Oto Kurtarıcı firmaları arasında genelde sabit bir fiyat bulmak mümkün değildir. Otomobilin nereden alınıp nereye teslim edileceği ve araç modelinin ne olduğu fiyatları direk etkiyen bir durumdur. Fiyatlar ortalama kısa mesafelerde 150 TL gibi bir fiyattan başlayıp mesafenin uzamasına göre değişiklik göstermektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve İzmit Oto Çekici fiyatları hemen hemen birbirine yakındır. Diğer Anadolu illerinde daha uygun fiyatlara hizmet almak mümkündür.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın