İstanbul Ofset Matbaa ve Baskı Hizmetleri

İstanbul ofset matbaa ve baskı firması 15 yıldır matbaacılık, baskı ve reklam alanında hizmet veriyor. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren firmaonline matbaa olarak da hizmet veriyor. Bu sayede internet üzerinden aldığı siparişleri hazır hale getirilip kargo aracılığıyla alıcısına ulaştırıyor. Firma 81 ile de online hizmet veriyor. Ürün siparişi vermek isteyen kişiler Whatsapp numaralarını kullanarak sipariş […]

 İstanbul Ofset Matbaa ve Baskı Hizmetleri

04.01.2020 - 10:19

Güncelleme : 04.01.2020 - 10:20

İstanbul ofset matbaa ve baskı firması 15 yıldır matbaacılık, baskı ve reklam alanında hizmet veriyor. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren firmaonline matbaa olarak da hizmet veriyor. Bu sayede internet üzerinden aldığı siparişleri hazır hale getirilip kargo aracılığıyla alıcısına ulaştırıyor. Firma 81 ile de online hizmet veriyor. Ürün siparişi vermek isteyen kişiler Whatsapp numaralarını kullanarak sipariş verebiliyorlar.

İstanbul Ofset Ürünleri

Matbaa ve baskı işlerinde teknolojiyi kullanan ve kağıt üzerine baskı yapan firma çok sayıda ürünün basımını sağlıyor. Farklı özelliklerde ve boyutlarda olan bu ürünler müşterilerinin hem reklam yapmalarını hem de ihtiyaçlarını gidermelerini sağlıyor.

İstanbul Ofiset firmasının ürünleri şunlardır;

 • Amerikan servis
 • Katalog
 • Afiş
 • Broşür
 • Zarf
 • Kitap
 • Kartvizit
 • Bloknot
 • Dergi
 • Atentli kağıt
 • İnsert
 • Ajanda
 • Takvim
 • Cepli dosya

Bu ürünler dışında firma bardak altlığı, mouse pad, tükenmez kalem ve oto kokusu gibi promosyon ürünlerinin baskısını gerçekleştiriyor. Firmanın deneyimli olan personelleri tarafından teknolojik makineler kullanılarak üretilen bu ürünleri kargoya verilerek alıcısına ulaştırılıyor. Firma ürünlerin baskısı ve üretimi dışında web sayfasında kendi broşürlerini hazırlamak isteyen kişiler içinpublisher broşür hazırlama hakkında doğru bilgiler veriyor. Bu sayede kişiler kendi broşürlerini hazırlayarak baskılarını yaptırabiliyorlar.

Broşür Baskıları

İstanbul Ofset firmasının en fazla tasarım ve baskı hizmeti verdiği ürünler arasında broşürler bulunuyor. Bu ürünler firmaların kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için kullandığı ürünler oluyor. Firma broşür siparişi aldığında baskıları kuşe ve mat kağıtlara basıyor. Broşür fiyatları yapılan baskıya, broşürün sayfa sayısına ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Firma güncel fiyatlarını web sayfası üzerinden yayınladığı için kişiler fiyatlar hakkında bilgi alabiliyor. Ancak yapılan ekstra işlemler ve tasarımlar normal fiyatın dışında kalıyor. Firma tarafından yapılan broşür baskıları A4, A3 ve A5 kağıtlara yapılabiliyor.

Bloknot Baskıları

Firma iş yerlerinde not tutmak ve karalama yapmak gibi amaçlarla kullanılan bloknotların üretimini ve baskısını gerçekleştiriyor. Firmaya ait bilgilerin yer aldığı bu bloknotlar hem kullanım açısından yarar sağlıyor hem de firmanın duyulma olasılığını artırıyor. Firma tarafından yapılan bloknot baskıları 100, 250 ya da 350 gibi adetlerde olabiliyor. Ayrıca bu ürünler spiralli, küp ve tutkallı bloknot şeklinde de üretilebiliyor.

Kitap Baskıları

İstanbul Ofset firması kitap baskılarını da gerçekleştiriyor. Bu baskıları 4 gün içinde gerçekleştiren firma kitapların kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlıyor. Kitapların basımında birçok işçiliği gerçekleştiren firmanın kitap baskı sayfa sayısına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca kitaplarda uygulanan farklı ciltleme çeşitleri ve işçilikler fiyatı değiştiren etkenler oluyor.