İstanbul Kaptanlar Nakliyat – Şehir İçi Nakliye ve Taşımacılık olsun

İstanbul’ un en iyi nakliyat firması olan Kaptanlar nakliyat müşterilerini her zaman memnun etmeyi başarmıştır. Müşterilerin ekonomik durumunu her zaman önemli arz ettiren firmamız en uygun fiyatlar ile sizlerin nakliye işlemlerini tamamlamaktayız. Firmamız tüm nakliye firmaları arasında en profesyonel ve güvenilir nakliyat firmasıdır.  Nakliye sektöründe pek çok şirket nakliye hizmeti sunmaktadır. Ama müşterileri hayal kırıklığına […]

 İstanbul Kaptanlar Nakliyat – Şehir İçi Nakliye ve Taşımacılık olsun

28.09.2020 - 20:27

Güncelleme : 28.09.2020 - 20:27

İstanbul’ un en iyi nakliyat firması olan Kaptanlar nakliyat müşterilerini her zaman memnun etmeyi başarmıştır. Müşterilerin ekonomik durumunu her zaman önemli arz ettiren firmamız en uygun fiyatlar ile sizlerin nakliye işlemlerini tamamlamaktayız. Firmamız tüm nakliye firmaları arasında en profesyonel ve güvenilir nakliyat firmasıdır. 

Nakliye sektöründe pek çok şirket nakliye hizmeti sunmaktadır. Ama müşterileri hayal kırıklığına uğratan bir çok nakliye firması vardır. Müşteriler bundan sonra profesyonel ve güvenilir nakliyat firmaları ile çalışmak istemektedir. Kaptanlar nakliye şirketimiz  profesyonel ve güvenilir nakliyat firması olarak, müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 

Güvenilir Nakliyat Şirketi

Nakliye firmamızın kurulduğundan bugüne kadar çalıştığı müşterilerin memnuniyetini kazanıp onların her zaman tercih edeceği nakliye firması olmuştur. Pek çok müşteri ile iletişime geçip, fiyat teklifi sunan şirketimiz, fiyat teklifimizi kabul edip iki konum arasına taşımacılığını araçlarımızla güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Sunduğumuz Tüm Hizmetler ;

– Şehir İçi Nakliyat

– Şehirler Arası Nakliyat

– Evden Eve Nakliyat

– Eşya Paketleme 

– Yük ve Eşya Taşıma

– Nakliyeci Hizmeti 

– Asansörlü Taşımacılık 

– Ofis Büro Taşımacılığı 

– Fuar Taşımacılığı 

– Kamyonet Nakliyat 

– Sigortalı Taşımacılık 

– Kamyon ve Kamyonet Kiralama

– Fabrika Taşımacılığı 

– Ucuz Nakliye Hizmeti

– İşyeri Taşıma

– Parça Eşya Taşıma 

Sunduğumuz bu hizmetleri kaliteli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Nakliye ihtiyaçlarınızda Kaptanlar nakliyat şirketi olarak her türlü ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde cevap verip,  sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Kaliteyi her zaman bir üst kısma çıkararak en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışıp çabalamaktayız.  Personellerimiz her nakliyat hizmetinde özenli ve güler yüzlü olarak çalışmaktadır. 

Nakliyat firmamız piyasada öncü şirketler arasında olarak en çok tanınan ve vazgeçilmez olan nakliye şirketi olarak tanınmıştır. Müşterilerimizin beklediğinden de daha çok profesyonel olan firmamız taşınmanızı dahada kolaylaştırarak hemen taşınmanızı sağlayacaktır. Kurumsal nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin bizi tercih etmesi bizi dahada çok hırslandırıp seviyesini zirvelerde tutmaktayız.  

Müşterilerimizin nakliye sektörü ile aklında bulundukları soruları çözümlüyoruz. Hizmet sunarken en son teknolojiler ile taşıma gerçekleştiriyoruz.  

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe en çok tanınan firmamız kurulduğu günden bu güne İstanbul’un tüm bölgelerine evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız.  Bu sektörde işinde uzmanlaşmış profesyonel personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile eşyalarınızı hassas bir şekilde taşıyıp aracımıza yükleyip belirtilen konuma yerleştirerek evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Binanızın eşya girişine veya çıkışına engel olacak şeyler varsa bu nedenle  asansörlü evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz.  Bu hizmette asansörümüz ile evinizden eşyalarınızı çıkarıp istediğiniz konuma aracımızla taşıyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize en konforlu ve profesyonel ev taşıma hizmetini sunuyoruz. Firmamızın www.kaptanlarnakliyat.com web adresini ziyaret edebilir, evden eve nakliyat, yük taşıma, eşya taşıma, şehir içi nakliye, ofis büro nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Kamyonet Nakliyat 

Kamyonet nakliyat hizmetimizde İstanbul’un tüm bölgelerini bilmekte olan personellerimiz kamyonet araçlarımız ile İstanbul’da her bölgeye taşıma yapmaktayız. Kamyonetlerimiz açık-kapalı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Açık kamyonetlerimiz ile yük taşıma ve paletli malzeme taşımacılığı yapmaktayız. Kapalı kamyonetlerimiz ile evden eve taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz kamyonet nakliyat hizmeti sunmakla kalmayıp TIR –  kamyon araçlarımız ile nakliye hizmeti sunmaktayız. 

İletişim Numaraları:

Telefon: 0534 798 42 60

Telefon: 0535 735 55 36

Telefon: 0531 481 08 01