ISO Belgesi Ne İşe Yarar?

Büyük ve küçük ölçekli her firmanın sahip olması gereken ISO belgesi firmalar arasında rekabet şansının artmasını sağlayan bir kalite belgesi olarak kullanılıyor. Ayrıca bu belge sayesinde firmaların rakiplerine göre daha avantajlı olmaları da mümkün oluyor. Her zaman güven ve dürüstlük ilkelerini ön plana çıkaran www.pca-tr.com sitesi alanında uzman kadrosu ile ıso belgeleri konusunda hizmet verdiği […]

 ISO Belgesi Ne İşe Yarar?

12.03.2019 - 23:25

Güncelleme : 12.03.2019 - 23:25


Büyük ve küçük ölçekli her firmanın sahip olması gereken ISO belgesi firmalar arasında rekabet şansının artmasını sağlayan bir kalite belgesi olarak kullanılıyor. Ayrıca bu belge sayesinde firmaların rakiplerine göre daha avantajlı olmaları da mümkün oluyor. Her zaman güven ve dürüstlük ilkelerini ön plana çıkaran www.pca-tr.com sitesi alanında uzman kadrosu ile ıso belgeleri konusunda hizmet verdiği firmalar ile etkin iletişim sağlıyor. Uzun yıllardır ıso belgelendirmeleri alanında hizmet veren bu sitenin bilgi ve birikimi ile en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yer aldığı ortaya çıkıyor.

ISO 27001 Belgesinin Faydaları Nedir?

Risk yönetimi kapsamında bilgilerin hem gizliliğini hem de bütünlüğünü koruyan ISO 27001 belgesi erişilebilirlik konusundaki yetkiyi kontrol almada ön plana çıkıyor. Bu sayede şirketlerin sahip olduğu bilgi güvenliği riskinin de en az ya da hiç zarar görmemesi mümkün oluyor. Bu aşamada kullanılan sistemin sürekliliğinin de sağlanması en önemli hususlar arasında yer alıyor. Teknolojinin sürekli gelişmesi nedeni ile firmaların gizli bilgilerinin korunması gerekliliği ortaya çıkıyor. PCA, bu belge ile firmaların her türlü bilgi gizliliği konusundaki çalışmalarına destek vermeye devam ediyor.

ISO 50001 Belgesi Neden Gereklidir?

Enerji tüketimini minimuma indirerek daha iyi verim alınması, ISO 50001 belgesinin gerekliliğini ortaya koyuyor. Aynı zamanda bu sertifika enerji verimliliğinin önemli ölçüde artırılmasında, ulusal ve uluslararası düzeydeki şartlara uyum sağlanması açısından da büyük önem taşıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın