İşitme Eksikliğinize Çare Burada

İşitme kaybı, daha çok ileri yaşlarda çıkan kulağın sesleri olduğundan daha az duymasıdır. Yapılan araştırmalara göre 50 yaş ve üzeri bireylerde daha sık görüldüğü gözlemlenmiştir.

 İşitme Eksikliğinize Çare Burada

17.07.2018 - 15:29

Güncelleme : 17.07.2018 - 15:29

İşitme kaybı, daha çok ileri yaşlarda çıkan kulağın sesleri olduğundan daha az duymasıdır. Yapılan araştırmalara göre 50 yaş ve üzeri bireylerde daha sık görüldüğü gözlemlenmiştir. Bu sebepten dolayı her altı ayda bir kulak burun boğaz doktoruna gitmeniz önemle tavsiye edilmektedir. İşitme kaybı hastalığına en çok sebebiyet veren yanlış davranışlardan biri de kulakta biriken kiri kulak temizleyici ile temizlemeye çalışmak ve kiri kulak zarına doğru daha derinlere ilerletmektir.

Aradığınız İşitme Cihazı Burada

İşitme cihazı denilince herkesin yanaşmadığı, çekimser olduğu bu alet sanılanın aksine ürkütücü ya da can yakıcı değildir. Bir sürü çeşidi olan bu işitme cihazlarını incelemek için Türkiye’nin en çok tercih ettiği web sitesi olan isitmesorunu.com üzerinden işitme cihazlarının çeşitleri, markaları ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu web sitesi sayesinde uygun fiyatlar ile işitme cihazı ile kavuşmak için bilgi sahip olabilirsiniz. Ayrıca sitede işitme kaybı hakkında çeşitli araştırmalara da yer verilmektedir.

http://www.isitmesorunu.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın