İş Kıyafetlerinde Özçakar Tekstil Kalitesi İle Tanışın

  Kürsü iş elbiseleri markası ile 15 yılı aşkın süredir iş kıyafetleri alanında hizmet veren Özçakar tekstil kaliteli hizmetleri ile iş güvenliğini sağlamaktadır. Farklı iş alanlarının ihtiyaçlarına göre özel olarak iş kıyafetleri hizmeti vermektedir. İleri teknoloji ve uzman kadrosun ile hizmet veren firmada birçok iş koluna özel olarak tasarlanan iş kıyafetleri bulunur. Firma içinde bulabileceğiniz […]

 İş Kıyafetlerinde Özçakar Tekstil Kalitesi İle Tanışın

04.02.2018 - 17:28

Güncelleme : 04.02.2018 - 17:28

 

Kürsü iş elbiseleri markası ile 15 yılı aşkın süredir iş kıyafetleri alanında hizmet veren Özçakar tekstil kaliteli hizmetleri ile iş güvenliğini sağlamaktadır. Farklı iş alanlarının ihtiyaçlarına göre özel olarak iş kıyafetleri hizmeti vermektedir. İleri teknoloji ve uzman kadrosun ile hizmet veren firmada birçok iş koluna özel olarak tasarlanan iş kıyafetleri bulunur.

Firma içinde bulabileceğiniz iş alanları arasında ise;

  • Otel ve personel kıyafetleri
  • Aşçı garson kıyafet ve ekipmanları
  • Hastane kıyafetleri,
  • Güvenlik üniforma ve ekipmanları gibi

Birçok iş alanına özgü kıyafetler bulunur.

İş kıyafetleri üretiminde en önemli faktör, iş kıyafetlerinin kaliteli olmasıdır. İşçi güvenliğini sağlamak adına iş kıyafet tasarımları iş alanına özel olarak hazırlanmalı ve dayanıklı olmalıdır. Özçakar giyim bu konuda pek çok farklı sektördeki iş kıyafetlerinde yüksek kalite sağlamaktadır. Özel tasarım bu kıyafetler iş alanının gerekliliklerine göre tasarlanmaktadır.

İş kıyafetleri Özellikleri

Otel personel ve kıyafetleri, şık tasarımları ile ceket, gömlek, şort gibi ürünleri ile farklı tasarımları bulunur.

Aşçı garson ve kıyafet ekipmanları arasında ise, çalışma koşullarına uygun olarak, ısıya ve ateşe dayanıklı, kaliteli ürünleri ile, aşçı pantolon, gömlek, şapka, bone gibi ürünler bulunur.

Hastane kıyafetleri içinde ise, sağlık personelinin güvenliği ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan, zor çalışma koşullarında işçiye yardımcı olan önlük, pantolon, ameliyat takımları gibi iş alanının gerekliliklerini sağlayan tüm ürünler bulunmaktadır.

Güvenlik ekipmanları arasında ise özel tasarımlar ve kaliteli ürünler bulunur. güvenlik görevlilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenmiş, mont, gölek, kep, pantolon gibi birçok ürünü bulabilirsiniz.

İş kıyafetlerinde kaliteli ürünler işçinin hem güvenliğini hem de rahat etmesini sağlayan kıyafetlerdir. İşçinin hareket kabiliyetini kısıtlamayan, mevsim ve çalışma koşullarına uygun kıyafetler, işçinin güvenliğini sağlamak kadar önemlidir. uzun iş saatleri boyunca, içinde rahat edilen kıyafetlerin seçilmesi önemlidir.

Farklı iş sahalarının gerektirdiği özellikte kıyafetler zor çalışma koşulları altındaki işçilerin güvenliğini sağlayarak, iş kazalarının olumsuz sonuçlarını en aza indirmektedir. Çalışma koşullarının güvenliği içinde yer alan iş kıyafetlerinde kalite ve rahatlık ön planda olmalıdır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın