İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar

İş hayatının yoğun temposu içerisinde hayatımızı kolaylaştıracak, zamanda tasarruf sağlayacak her uygulamayı kullanmak isteriz. Özellikle işlerin üst üste geldiği ve yapılacak zamanında az olduğu durumlarda bu tarz uygulamaların ne kadar hayat kurtardığı daha da ön plana çıkıyor. Biz de bu yazımızda iş hayatında işinizi kolaylaştıracak birbirinden faydalı uygulamaları bir araya getirdik. İşte o uygulamalar; 1- […]

 İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar

26.03.2019 - 20:01

Güncelleme : 26.03.2019 - 20:01

İş hayatının yoğun temposu içerisinde hayatımızı kolaylaştıracak, zamanda tasarruf sağlayacak her uygulamayı kullanmak isteriz. Özellikle işlerin üst üste geldiği ve yapılacak zamanında az olduğu durumlarda bu tarz uygulamaların ne kadar hayat kurtardığı daha da ön plana çıkıyor. Biz de bu yazımızda iş hayatında işinizi kolaylaştıracak birbirinden faydalı uygulamaları bir araya getirdik.

İşte o uygulamalar;

1- Asana

Bir çeşit to do list oluşturmasını sağlayacak ve date line gibi özellikler ekleyebileceğiniz Asana, yoğun iş temposu içerisindeki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Özellikle yapacağınız işlerin sırasını karıştırıyor veya unutuyorsanız Asana’yı mutlaka denemelisiniz.

2- Canva

İş hayatının olmazsa olmaz noktalarında birisi sunumlar oluyor. Kimi zaman müşteriye kimi zaman ise şirket için yapılan sunumları hazırlamak bazen bir külfete dönüşebiliyor. Canva ise bu noktadaki en büyük yardımcınız olabilir. Telefondan bile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz çeşitli sunumlar ile hem kaliteli hem de özgün sunumlar tasarlayabilirsiniz.

3- Scotty

Son dönemde ismini sıklıkla duyduğumuz uygulamalardan biri olan Scotty, birçok konuda hizmet veriyor olsa da temel olarak motosiklet taksi denebilir. İşe geç kalma sorunu yaşayan ya da gitmeniz gereken yere hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, şehrin trafiği içinden akan bir motosiklet ile bunu rahatlıkla yapabilir ve güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

4- Google Drive

İş için kullandığınız dosyalara sürekli erişmek ve hızlıca çözümler elde etmek istiyorsanız Google Drive tam olarak aradığınız cevap olabilir. Çevrimdışı kullanma özelliği sayesinde internet bağlantısına da ihtiyaç kalmadan kullanabileceğiniz Google Drive, her telefon için olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer almayı başarıyor.

5- Evernote

Not almadan duramayan insanları için tasarlanmış bir uygulama olan evernote, bulut sistemi sayesinde alınan notlara farklı cihazlardan da erişim sağlamanıza imkan veriyor. Bununla birlikte notlarınıza ses veya görüntü gibi farklı etmenler ekleyebiliyor olmanız da evernote’u daha değerli hale getiren detaylardan biri.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın