IPTV Server

IP tv isimli bir kanal üzerinden server hizmetleri veren firmanın bu hizmetinin yanı sıra ccam server hizmetleri de sunduğu görülmektedir.

 IPTV Server

14.06.2018 - 15:14

Güncelleme : 14.06.2018 - 15:14

IP tv isimli bir kanal üzerinden server hizmetleri veren firmanın bu hizmetinin yanı sıra ccam server hizmetleri de sunduğu görülmektedir. Firmanın resmi web sitesi olan iptvhdserver.org adresinden ulaşım sağladıktan sonra iptv hizmetleri ve diğer hizmetler konusunda geniş bir bilgi alınabilir. iptv server gibi internet ve televizyon ağı üzerinden müşterilerini memnuniyetini arttırıcı bir etki gösteren firmanın sunmuş olduğu birbirinden çeşitli kanallar ile televizyon izlemenin keyfi çıkarılabilir.

IPTV Spor Kanalları

IP tv satın alarak erişim sağlanabilecek olan kanallardan bir tanesi spor kanallarıdır. Spor severler için vazgeçilmez olan bu kanalların erişimine firma ile irtibata geçerek belirlenmiş olan kampanya paketlerinden yararlanılarak ulaşım sağlanabilir. ip tv üzerinden izlenebilecek olan spor kanalları içerisinde; VIP SPOR TV 1 HD ( 4K DESTEGI), VIP SPOR TV 2 HD, VIP SPOR TV 3 HD, VIP SPOR TV 4 HD, TV**SPOR 1 HD, TV**SPOR 2 HD, TV**SPOR 3 HD, TV**SPOR 4 HD, SM**TSPOR 1 HD, SM**TSPOR 2 HD, A SPOR HD, NTV SPOR HD, TRT SPOR HD, EUR*SPORT 1 TR, EUR*SPORT 2 TR, BJK TV, FB TV, GS TV, BURSASPOR TV ve NB* TV bulunmaktadır. iptvserver bağlantısı ile kesintisiz spor yayını yapılır.

http://www.iptvhdserver.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın