iPhone’lar izleniyor

Şimdiye kadar uyguladığı sıkı güvenlik önlemleriyle iPhone’ları Android telefonlardan daha korunaklı hale getiren Apple, iPhone’larda bulunan yeni bir güvenlik sorunuyla karşı karşıya. Google’dan araştırmacılar, hackerların yıllardır hacklenmiş web siteleri aracılığıyla iPhone marka telefonları izlediklerini açıkladı. Google’ın Project Zero takımındaki ekip, yaptıkları araştırmalarda kötü niyetli yazılımların kullanıcıların telefonlarındaki fotoğraflara, telefon rehberine ve diğer özel bilgilerine kolaylıkla […]

 iPhone’lar izleniyor

02.09.2019 - 20:08

Güncelleme : 02.09.2019 - 20:08

Şimdiye kadar uyguladığı sıkı güvenlik önlemleriyle iPhone’ları Android telefonlardan daha korunaklı hale getiren Apple, iPhone’larda bulunan yeni bir güvenlik sorunuyla karşı karşıya.

Google’dan araştırmacılar, hackerların yıllardır hacklenmiş web siteleri aracılığıyla iPhone marka telefonları izlediklerini açıkladı.

Google’ın Project Zero takımındaki ekip, yaptıkları araştırmalarda kötü niyetli yazılımların kullanıcıların telefonlarındaki fotoğraflara, telefon rehberine ve diğer özel bilgilerine kolaylıkla ulaşabildiklerini gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın