iPhone XS ve iPhone XR için bataryalı kılıf satışta

Apple, Smart Battery Case ismindeki bataryalı telefon kılıf serisini yeniledi; yeni model iPhone’lara göre modelleyip satışa sundu. İlk olarak iPhone 6’lar için satışa sunulan bu kılıflar, kullanıcıların telefonlarının bataryası bitse dahi sürekli yanında taşıdıkları yapışık kılıf sayesinde ‘şarj’ problemi yaşamıyor. Şirket, bu kapsamda yeni iPhone modelleri için de bu özel kılıfları satışa sunmuş durumda. iPhone’un […]

 iPhone XS ve iPhone XR için bataryalı kılıf satışta

17.01.2019 - 18:38

Güncelleme : 17.01.2019 - 18:38

Apple, Smart Battery Case ismindeki bataryalı telefon kılıf serisini yeniledi; yeni model iPhone’lara göre modelleyip satışa sundu. İlk olarak iPhone 6’lar için satışa sunulan bu kılıflar, kullanıcıların telefonlarının bataryası bitse dahi sürekli yanında taşıdıkları yapışık kılıf sayesinde ‘şarj’ problemi yaşamıyor.

Şirket, bu kapsamda yeni iPhone modelleri için de bu özel kılıfları satışa sunmuş durumda. iPhone’un Lightning girişi üzerinden cihaza bağlanan bu kılıf, harici batarya bitene kadar iPhone’un şarj olmasını sağlıyor. Kılıfta yer alan batarya yine alttaki bağlantı noktası üzerinden veya kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın