iPhone XS Max değişim

Amerika’da bulunan Apple mağazasına gittiğimizde, su geçirmeye dayanıklı iPhone XS Max’in ön tarafında bulunan derinlik algılayan sensörünün bozulduğunu öğrendik. Apple, iPhone XS Max’i kontrolden geçirdi ve herhangi bir kullanıcı hatası bulmayarak bize güzel haberi verdi. Bu videoda, iPhone XS Max’in Apple tarafından değiştirilmesini güzel bir tecrübe olarak anlatırken, 2 hafta sonra karşımıza çıkacak olan iOS […]

 iPhone XS Max değişim

29.08.2019 - 13:16

Güncelleme : 29.08.2019 - 13:16

Amerika’da bulunan Apple mağazasına gittiğimizde, su geçirmeye dayanıklı iPhone XS Max’in ön tarafında bulunan derinlik algılayan sensörünün bozulduğunu öğrendik. Apple, iPhone XS Max’i kontrolden geçirdi ve herhangi bir kullanıcı hatası bulmayarak bize güzel haberi verdi. Bu videoda, iPhone XS Max’in Apple tarafından değiştirilmesini güzel bir tecrübe olarak anlatırken, 2 hafta sonra karşımıza çıkacak olan iOS 13 özelliklerine de yakından bakıyoruz.
iPhone ve iPad kullanıcılarının şimdiden beğenisini kazanmayı başaran iOS 13 ile uzun zamandır beklenen karanlık mod nihayet kullanıma sunuluyor. Kullanıcıların en büyük beklentilerinden olan ve daha önce Mac modellerinde kullanıma sunulan karanlık mod nihayet iOS 13 ile iPhone, iPad ve iPod Touch’a geldi. Apple’ın iOS ile birlikte sunduğu tüm uygulamalar bu desteği sahip.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın