iPhone XR İçin Siparişler Başladı

iPhone'un nispeten daha uygun fiyatla satışa sunacağı cihazı olan XR için Amerika Birleşik Devletleri'nde ön siparişler gelmeye başlandı.

 iPhone XR İçin Siparişler Başladı

25.10.2018 - 16:48

Güncelleme : 25.10.2018 - 16:48

iPhone’un nispeten daha uygun fiyatla satışa sunacağı cihazı olan XR için Amerika Birleşik Devletleri’nde ön siparişler gelmeye başlandı.

Apple, daha renkli ve daha ucuz konseptiyle duyurduğu XR modeli için ön sipariş almaya başladığını açıkladı. Ön siparişler bugün itibarıyla alınıyor. Modelin, iPhone’un en çok satan ürünlerinden biri olması bekleniyor. XR modeli, iPhone XS ve iPhone XS Max ile benzer donanıma sahip olacak. Bu modellerle aynı yazılım ve çiplere sahip olacak olan XR, diğer modellerin aksine çift kamera yerine tek kameralı olacak.

iPhone XR’nin öne çıkan özelliği ise iPhone XS modelinden daha büyük bir pile sahip olması. Amerika Birleşik Devletleri’nde ön siparişe sunulan iPhone XR’nin 749 dolardan satışa çıkacağı açıklandı. XR modelinin 64, 128 ve 256 gb’lık seçenekleri bulunacak. Apple, iPhone XR modelinin 50 farklı ülkede satışa sunulacağını açıkladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın