iPhone X’i Alacaklara Uyarı Geldi

iPhone X ile ilgili olarak alacaklara da uyarı geldi ve herkesin bakış açısı bu duruma çevrildi. Bu konuda özellikle fiyatlar çok fazla ön plana çıkıyor. iPhone X’i Alacaklara Uyarı Geldi Dikkat iPhone X geçtiğimiz günlerde yapılan lansman ile tanıtımı yapıldı. Bu arada yapılan tanıtım ile harika bir telefonun ortaya çıkacağı belirlenirken, aynı zamanda da bu […]

 iPhone X’i Alacaklara Uyarı Geldi

15.09.2017 - 14:53

Güncelleme : 15.09.2017 - 14:53

iPhone X ile ilgili olarak alacaklara da uyarı geldi ve herkesin bakış açısı bu duruma çevrildi. Bu konuda özellikle fiyatlar çok fazla ön plana çıkıyor.

iPhone X’i Alacaklara Uyarı Geldi Dikkat

iPhone X geçtiğimiz günlerde yapılan lansman ile tanıtımı yapıldı. Bu arada yapılan tanıtım ile harika bir telefonun ortaya çıkacağı belirlenirken, aynı zamanda da bu duruma bağlı olarak, gerekli işlemler için her türlü beklentinin olduğu da dile getiriliyor. Bu arada bir çok özelliği dikkat çekerken, özellikle fiyatları ön plana çıkmaktadır.

iPhone bildiğiniz gibi, çok klas ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. 64 GB modeli ile ilgili olarak öncelikli olarak bilinmesi gereken 5.100 TL gibi bir maliyet beklenirken, 256 GB model ile ilgili olarak ise, tahmini olarak rakamlar 5.900 TL gibi bir maliyet oluşuyor. iPhone X modellerinde çok dikkatli ve özellikli şekilde yapılması gerekiyor. Bu arada en ucuz olarak ABD’de satılacak olan telefon en ucuz olarak 2. ülke de Japonya olarak biliniyor. Bu rakamlar da 3.000 TL ile 4.000 TL arasında olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın