iPhone X Türkiye Satış Fiyatı

iPhone X çok cezbedecek olan sistemi ile çok başarılı bir şekilde sunumu yapıldı. Özellikle uzun süredir beklenen bu ürün ile ilgili olarak Apple, Steve Jobs anfi salonunda yapmış olduğu tanıtımın ardından herkesin çok merak ettiği şeyler...

 iPhone X Türkiye Satış Fiyatı

14.09.2017 - 14:46

Güncelleme : 14.09.2017 - 14:46

iPhone X çok cezbedecek olan sistemi ile çok başarılı bir şekilde sunumu yapıldı. Özellikle uzun süredir beklenen bu ürün ile ilgili olarak Apple, Steve Jobs anfi salonunda yapmış olduğu tanıtımın ardından herkesin çok merak ettiği şey ise, şu anda iPhone X bütün bu özellikleriyle şu anda Türkiye’de ne kadardan satışa çıkacağı konusu olarak biliniyor. Konu ile ilgili olarak 3 Kasım’da satışa çıkacak olduğu bilinen sistem ile ilgili olarak öncelikli olarak size söyleyeceğimiz ise, sistemin çok uygun fiyat olmayacağı konusudur.

iPhone X Türkiye Satış Fiyatı Tahmini

iPhone X Apple tarafından üretilmiş ve çığır açacak bir telefon olarak tanıtılmış bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak şunu da bilmek gerekir ki, ekran OLED sistemi sayesinde çok yüksek bir çözünürlük sunuyor, kavisli ekran var, tuşsuz ekran ilk defa, ayrıca su ve toza dayanıklı ve daha fazlası. Konu ile ilgili olarak şunu bilmek gerekir ki, vergilerin hesaplanması neticeside iPhone X’in Türkiye’ye gelişi tahmini olarak 5500 TL civarında olacak. Bu yüzden de firmaların satışının tahmini olarak 7000 TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın