iPhone X iOS 12.1 güncelleme sorunlu mu?

Washington‘da gerçekleşen olay Rahel Mohamad isimli kişinin başına geldi. Mohamad’ın anlattıklarına göre bu yıl ocak ayında aldığı 10 aylık telefonu normal şekilde kullanıyordu. Şarjını doldurduktan sonra iOS 12.1 güncellemesi yaptı ve sonrasında telefondan siyah dumanlar çıkmaya başladı ve patladı. Bunların dışında Mohamad, orijinal iPhone X şarjı kullandığını ve telefon patladığı sırada şarja takılı olmadığını belirtti. […]

 iPhone X iOS 12.1 güncelleme sorunlu mu?

15.11.2018 - 20:14

Güncelleme : 15.11.2018 - 20:14

Washington‘da gerçekleşen olay Rahel Mohamad isimli kişinin başına geldi. Mohamad’ın anlattıklarına göre bu yıl ocak ayında aldığı 10 aylık telefonu normal şekilde kullanıyordu. Şarjını doldurduktan sonra iOS 12.1 güncellemesi yaptı ve sonrasında telefondan siyah dumanlar çıkmaya başladı ve patladı.

Bunların dışında Mohamad, orijinal iPhone X şarjı kullandığını ve telefon patladığı sırada şarja takılı olmadığını belirtti. Telefondan dumanlar çıkmasından önce telefonu eline aldığını, çok sıcak olduğunu ve bu nedenle hemen bıraktığını da dile getirdi.

Apple Destek resmi Twitter hesabından, böyle bir durumun daha önce meydana gelmediğini, konuyu araştıracaklarını ve Mohamad’ın kendilerine mesaj atmasını istediklerini açıkladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın