iPhone X Ekran Görüntüsü Almak

iPhone X büyük bir merakla bekleniyordu ve herkesin merakla beklediği telefon ile ilgili olarak gerekli bilgiler ortaya atılmış olmaktaydı. Bunun yanı sıra, tabii ki, artık özellikleriyle birlikte, her şey dikkat edilmeye devam ediyor.

 iPhone X Ekran Görüntüsü Almak

14.09.2017 - 14:41

Güncelleme : 14.09.2017 - 14:41

iPhone X büyük bir merakla bekleniyordu ve herkesin merakla beklediği telefon ile ilgili olarak gerekli bilgiler ortaya atılmış olmaktaydı. Bunun yanı sıra, tabii ki, artık özellikleriyle birlikte, her şey dikkat edilmeye devam ediyor. Bu konu ile ilgili olarak bildiğiniz gibi, bugüne kadar her zaman için ekran görüntüsü almak için ortada bulunan tuş kullanıyordu. Ancak iPhone bu ekran tuşunu da kaldırdı. Şimdi herkesin merak ettiği konu, şu anda, bu tuş olmadığına göre, ekran görüntüleri artık nasıl alınabilecek?

iPhone X Ekran Görüntüsü Almak Kolay

iPhone X bildiğiniz üzere artık home tuşu olmadan sizlere sunulmuş durumda bu sebeple de farklı bir sistemle ekran görüntüsü alınabiliyor. Bununla ilgili olarak şunu da bilmek gerekir ki Apple, zaten bu konu ile ilgili olarak gerekli bilgileri bilmek durumunda.

Bu konu ile ilgili olarak ekran görüntüsü için, iPhone X görüntü almak için güç tuşu ile birlikte ses açma tuşuna aynı anda basmak yeterli oluyor. Böylece çok kolay bir biçimde ekran sistemi alınmış oluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın