iPhone üretimini daha da düşürecek!

Bugün ise Tim Cook yapmış olduğu açıklamalarla Apple’da her şeyin yolunda gittiği hatta şirketin uzun vadeli görünümünün hiç bu kadar iyi olmadığını belirtmişti. Fakat, geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir rapor ile birlikte, Apple’ın iPhone üretimini yüzde 10 oranında düşüreceği iddia edildi. İşte, detaylar! Son dönemlerde sık sık yaşamış olduğu düşüş ile birlikte sık sık gündeme gelen […]

 iPhone üretimini daha da düşürecek!

10.01.2019 - 7:40

Güncelleme : 10.01.2019 - 7:40

Bugün ise Tim Cook yapmış olduğu açıklamalarla Apple’da her şeyin yolunda gittiği hatta şirketin uzun vadeli görünümünün hiç bu kadar iyi olmadığını belirtmişti.

Fakat, geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir rapor ile birlikte, Apple’ın iPhone üretimini yüzde 10 oranında düşüreceği iddia edildi. İşte, detaylar!

Son dönemlerde sık sık yaşamış olduğu düşüş ile birlikte sık sık gündeme gelen Apple’ın değeri, 6 ay içerisinde 1 Trilyon dolardan, 754 milyar dolar seviyesine gerilemişti.

Yaşanılan bu düşüşü dünya genelinde yaşanılan krizi ve Çin pazarındaki daralmayı neden olarak gösteren Apple hakkında yepyeni analizler de yayınlanmaya devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın