iPhone modeli geliyor!

Teknoloji dünyasının en önde gelen üreticilerinden birisi olan Apple, yakın zamanda tanıtılacak olan iPhone 12 ailesine yoğunlaşmış durumda. Dört farklı telefon ile karşımıza çıkacak olan ABD merkezli teknoloji devi, Ekim ayında ise bu cihazlarını satışa çıkarmayı planlıyor. Yeni gelen haberlere göre ise şirketin tek konsantrasyonu iPhone 12 ailesine yönelik değil. Ortaya çıkan önemli bir bilgi, Apple‘ın da katlanabilir telefon işine girdiğini […]

 iPhone modeli geliyor!

14.09.2020 - 8:57

Güncelleme : 14.09.2020 - 8:57

Teknoloji dünyasının en önde gelen üreticilerinden birisi olan Apple, yakın zamanda tanıtılacak olan iPhone 12 ailesine yoğunlaşmış durumda. Dört farklı telefon ile karşımıza çıkacak olan ABD merkezli teknoloji devi, Ekim ayında ise bu cihazlarını satışa çıkarmayı planlıyor. Yeni gelen haberlere göre ise şirketin tek konsantrasyonu iPhone 12 ailesine yönelik değil. Ortaya çıkan önemli bir bilgi, Apple‘ın da katlanabilir telefon işine girdiğini bizlere söylüyor.

Katlanabilir iPhone modeli geliyor!

Akıllı telefon sektöründen önemli bilgileri açığa çıkaran Ice Universe, Çin’de oldukça popüler olan sosyal medya platformu Weibo üzerinden bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda, Apple‘ın katlanabilir bir iPhone modeli için Samsung‘a katlanabilir ekran siparişinde bulunduğu ve hatta sevkiyatların bile başladığı belirtildi. Bu haber çeşitli çevrelerde büyük heyecan yaratırken, kimileri katlanabilir iPhone modeli için tarih bile vermeye başladı. Buna göre katlanabilir ekrana sahip ilk iPhone 2021 yılında görücüye çıkabilir.