iPhone kullanıcılarına takas teklif etti

Başlattığı kampanya ile iPhone kullanıcılarının Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modellerine geçmesi için 650 dolara kadar indirim yapacağını açıklayan Microsoft, mağazalarından detaylı bilgilendirmenin yapıldığını belirtti. Kullanıcının iPhone modeline göre yapılacak indirimin farklılık göstereceğini söyleyen şirket, Samsung amiral gemilerini Apple kullanıcılarının cezbedeceğini düşünüyor. Microsoft değişim programında Iphone X, XR, XS, XS Max modellerine telefonların […]

 iPhone kullanıcılarına takas teklif etti

12.09.2019 - 21:17

Güncelleme : 12.09.2019 - 21:17

Başlattığı kampanya ile iPhone kullanıcılarının Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modellerine geçmesi için 650 dolara kadar indirim yapacağını açıklayan Microsoft, mağazalarından detaylı bilgilendirmenin yapıldığını belirtti. Kullanıcının iPhone modeline göre yapılacak indirimin farklılık göstereceğini söyleyen şirket, Samsung amiral gemilerini Apple kullanıcılarının cezbedeceğini düşünüyor.

Microsoft değişim programında Iphone X, XR, XS, XS Max modellerine telefonların kullanılabilirlik durumuna göre 650 dolara kadar indirim yapılabiliyor. Eğer iPhone 8 sahibiyseniz bu indirim 450 dolar limitine sahip. Şirket bu değişim için sadece Apple kullanıcılarını değil, diğer Android kullanıcılarını da düşünerek hamle yaptı.

Samsung Galaxy S10, Note 9 ve Google Pixel 3 gibi güncel bir telefona sahip kullanıcılar da programdan yararlanıyor. Yeni nesil Android telefonlara da 650 dolara kadar indirim vaadeden Microsoft Samsung Galaxy S9, Note 8, ve Pixel 2 gibi eski model telefona sahipseniz 450 dolara kadar indirim sağlıyor.

Bu fırsattan yararlanabilmek için 22 Eylül gününe kadar bir Microsoft mağazasını ziyaret etmek gerekiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın