İPhone kullananlara üzücü haber

Son zamanlarda Apple yeni cihazlarını tanıtım yaparken aynı zamanda eski cihazlarında indirime girdi. Aynı zamanda servis ücretlerinde de fiyat artışı oldu. Fiyat artışında ise ekran değişimi en çok ilgi çekenler arasında yer alıyor.

 İPhone kullananlara üzücü haber

19.09.2017 - 17:49

Güncelleme : 19.09.2017 - 17:49

ABD’li teknoloji firması olan Apple son zamanlarda tanıtımını olduğu yeni cihazlarıyla kendisinden söz ettirmeye başladı. Her seferinde yenilikleriyle kullanıcıları sevindiren Apple bu defa üzücü haberle karşı karşıya geliyor. Sessiz sedasız bir şekilde ekran değişiminde fiyat artışına gitti.

Teknoloji devinin en gözde firması olan Apple ekran değişimi için en yüksek fiyat artışını 100 tl ‘lik fark ile İphone 6s ve İphone 7 serisindeki modellere yaparken; Iphone 8 modeli için 629 tl, İphone 8 plus için 719 tl fiyat olarak belirledi. 20 tl’lik fiyat artışı ise İphone 6, İphone 6 Plus, İphone SE, İphone 5s, İphone 5 ve İphone 5s modellerine uyguladı.

ABD’li teknoloji devi olan Apple’ın yeni gözdesi olan son cihazı İphone X için henüz ekran değişimi ile ilgili net fiyat belirtilmemiş olsa da yaklaşık 100 tl civarında olabileceği tahmin edilmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın