iPhone 8’den İlk Görüntüler Sızmaya Başladı

Her serisi satış rekorları kıran iPhone’un önümüzdeki sene çıkarmayı planladığı iPhone 8 ile ilgili ilk görseller sızmaya başladı. Son olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa çıkaran Apple, 7 serisinde farklı bir şey yaparak ürünler satışa çıktıktan bir süre sonra kırmızı iPhone 7’yi satışa sunmuştu. Türkiye’de 4 bin liradan fazla bir rakamla satışı devam […]

 iPhone 8’den İlk Görüntüler Sızmaya Başladı

26.07.2017 - 10:03

Güncelleme : 26.07.2017 - 10:03

Her serisi satış rekorları kıran iPhone’un önümüzdeki sene çıkarmayı planladığı iPhone 8 ile ilgili ilk görseller sızmaya başladı.

Son olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa çıkaran Apple, 7 serisinde farklı bir şey yaparak ürünler satışa çıktıktan bir süre sonra kırmızı iPhone 7’yi satışa sunmuştu. Türkiye’de 4 bin liradan fazla bir rakamla satışı devam eden iPhone 7’nin ardından iPhone 7S dedikoduları çıkmadan iPhone 8 ile ilgili yurt dışı kaynaklı sızıntılar başladı.  iPhone için lüks kılıflar üreten bir kılıf satıcısından sızan görüntüler iPhone 8’in tasarımı hakkında ipuçları vermeye başladı.

iPhone 8 ile ilgili sızan görüntülerde telefon panelinin 5.8 inç olduğu gözleniyor. Stereo hoparlörler ve Lightning portu da cihazın dikkat çeken özelliklerinden biri olacak gibi görünüyor. Çift kamera bu telefonda da olacak gibi görünse de kamera özellikleri hakkında net bir bilgi yok. iPhone 7’de minimum 128 GB ile başlayan depolama alanları iPhone 8 serisinde de olması bekleniyor.

Son çıkan ürünün başlangıç fiyatı göz önüne alındığında iPhone 8’in en düşük modelinin Türkiye’deki satış fiyatının 4,500 TL’den başlaması bekleniyor. Türkiye yaşam standartları için oldukça fazla bir rakam olsa da yine satış rekorları kıracağından şüphe yok. Ürünün önümüzdeki sene piyasaya çıkması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın