iPhone 8 En Çok Siyah Rengi Tercih Edilebilir

iPhone 8 Telefonlarında Siyah Kullanılıyor iPhone 8 akıllı telefonda çığır gözüyle bakılmasına rağmen, sanki siyah renk dışında çıkacak renklerin pek hoş bir görünüme sahip olmayacağı konuşuluyor. Konu ile ilgili olarak özellikle üzerinde bulunan çentik sebebiyle, farklı şekilde görüneceği söyleniyor. Özellikle farklı renkte olan telefonlarda ekranın iç kısmına kadar giriş yapan kamera ile birlikte, sensör alanı […]

 iPhone 8 En Çok Siyah Rengi Tercih Edilebilir

04.09.2017 - 18:15

Güncelleme : 04.09.2017 - 18:15

iPhone 8 Telefonlarında Siyah Kullanılıyor

iPhone 8 akıllı telefonda çığır gözüyle bakılmasına rağmen, sanki siyah renk dışında çıkacak renklerin pek hoş bir görünüme sahip olmayacağı konuşuluyor. Konu ile ilgili olarak özellikle üzerinde bulunan çentik sebebiyle, farklı şekilde görüneceği söyleniyor. Özellikle farklı renkte olan telefonlarda ekranın iç kısmına kadar giriş yapan kamera ile birlikte, sensör alanı da rengin orijinal görüntüsünü bozacak gibi görünüyor.

iPhone 8 Özellikleri Hakkında

Apple tarafından üretilmiş olan iPhone 8 telefonu net olarak Eylül ayında özel bir lansman ile tanıtılacak. Ancak, ortaya çıkan görüntüler tasarım hakkında biraz da olsa bilgi veriliyor. Elbette bunlar net açıklamaya kadar sadece spekülasyon için yapılan çeşitli reklam hamleleri de olabileceği konusunda kuşkular bildiriliyor.

Bu konu ile ilgili olarak çıkan son görüntüler biraz insanları şaşırtmış durumda. Özellikle sensör kısmı ile kamera kısmının biraz daha ekran içerisine doğru giriş yapması dolayısıyla, ekran görüntüsünün özellikle de, bu çentiğin aynı zamanda da renk konusunda istenildiği gibi sonuçlar alınamaması gibi bir durum ortaya çıkabilir. Artık zaman kısaldı, daha da heyecanlı şekilde bekliyoruz.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın