iPhone 7 Fiyatı Dibe Vurdu

Apple tarafından iPhone 8 ve iPhone X’in tanıtımı gerçekleştirildi. Özellikle bu uzay telefonlar sonrasında beklenen durum gerçekleşti ve bir anda fiyatlar da aşağı çekilmeye başlandı. Özellikle iPhone 7 ile iPhone 6s telefonlarında ciddi bir indirim yapılarak ön plana çıktı. iPhone 7 Fiyatı Dibe Vurdu Ne Oldu? iPhone 7 ile iPhone 6S fiyatları alsında yıl başında […]

 iPhone 7 Fiyatı Dibe Vurdu

13.09.2017 - 15:02

Güncelleme : 13.09.2017 - 15:02

Apple tarafından iPhone 8 ve iPhone X’in tanıtımı gerçekleştirildi. Özellikle bu uzay telefonlar sonrasında beklenen durum gerçekleşti ve bir anda fiyatlar da aşağı çekilmeye başlandı. Özellikle iPhone 7 ile iPhone 6s telefonlarında ciddi bir indirim yapılarak ön plana çıktı.

iPhone 7 Fiyatı Dibe Vurdu Ne Oldu?

iPhone 7 ile iPhone 6S fiyatları alsında yıl başında farklı bir şekilde zamlanmıştı. Bildiğiniz üzere kur farkları nedeniyle Apple bir karar almış ve zamlı fiyatlarla iPhone 7 3799 TL’ye iPhone 7 Plus ise, 4499 TL’ye satışa çıkmıştı. Ancak, gerekli lansman sonrasında bir anda fiyatlarda ciddi bir indirime gidildi. Buna göre iPhone 7 fiyatı 3299 TL’ye gerilerken, iPhone 7 Plus ise, 3999 TL’ye düşürüldü. Bunun sebebinin ise, kuşku yok ki, yeni lansmanın olduğu söyleniyor.

iPhone X ile iPhone 8’in tanıtımını gerçekleştiren Apple ile bundan sonraki süreçte çok daha farklı bir telefon çizgisine işaret ettiği söylenirken, özel işlemcileriyle çok farklı ve özel bir hayat sunacakları söyleniyor. Bakalım bundan sonra neler olacak?

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın