iPhone 7 Eylül’de Tanıtılacak!

Apple’ın tüm dünyada milyonlarca satan iPhone serisinde beklenen son ürün kısa zaman içerisinde teknoloji meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak iPhone 6S ve 6S Plus’ı piyasaya süren Apple, meraklanan beklenen iPhone 7 modelinin lansmanını Eylül ayında yapmaya hazırlanıyor. 13 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen iPhone 7’nin özellikleri hakkında detaylar da internete sızmaya başladı. Birbirini takip eden […]

 iPhone 7 Eylül’de Tanıtılacak!

27.07.2016 - 15:14

Güncelleme : 27.07.2016 - 15:14

Apple’ın tüm dünyada milyonlarca satan iPhone serisinde beklenen son ürün kısa zaman içerisinde teknoloji meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Son olarak iPhone 6S ve 6S Plus’ı piyasaya süren Apple, meraklanan beklenen iPhone 7 modelinin lansmanını Eylül ayında yapmaya hazırlanıyor. 13 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen iPhone 7’nin özellikleri hakkında detaylar da internete sızmaya başladı.

Birbirini takip eden her seriye yeni özellikler katarak kullanıcıların isteklerine yanıt vermeye çalışan Apple’ın iPhone 7 için kulaklık girişi koymayacağı son gelen bilgiler arasında. Kulaklıkların bluetooth teknolojisi ile çalışabileceği söylentiler arasında yer alırken, ikinci bir ihtimal de şarj yuvasının bu görevi yerine getirmesi olacak.

iPhone 7’nin en belirgin özelliklerinden biri de Plus modelinde çift kamera olacak olması. 3 GB RAM ile rakiplerine fark atmayı amaçlayan Apple, hızlı şarj teknolojisini de bu telefonla beraber getirecek. iPhone 6 ile başlayan Plus modelleri 7 serisinde de devam edecek ve telefon 7 ve 7 Plus olarak piyasaya sürülecek.

Ekim ayında Türkiye’de piyasaya çıkması beklenen iPhone 7 modelinin fiyatı da cep yakacak gibi görünüyor. 4 bin liraya yakın olması beklenen telefon iOS 10 ile piyasada olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın