iPad Air 5

Apple, geçtiğimiz yıl tamamen yenilenen tasarımıyla karşımıza çıkan iPad Air’ini geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüştü. Ancak bugün ortaya çıkan bir tedarik zinciri raporu, ufukta yeni bir modelin olduğunu gösteriyor. Biz de iPad Air 5 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihine dair tüm bilgileri bir araya topladık. Kamera tarafına baktığımızda, ön tarafında 12 Megapiksellik ultra geniş açı özçekim […]

 iPad Air 5

16.01.2022 - 18:30

Güncelleme : 16.01.2022 - 18:30

Apple, geçtiğimiz yıl tamamen yenilenen tasarımıyla karşımıza çıkan iPad Air’ini geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüştü. Ancak bugün ortaya çıkan bir tedarik zinciri raporu, ufukta yeni bir modelin olduğunu gösteriyor. Biz de iPad Air 5 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihine dair tüm bilgileri bir araya topladık.

Kamera tarafına baktığımızda, ön tarafında 12 Megapiksellik ultra geniş açı özçekim kamerası bulunacak. Ayrıca, arka tarafında bulunan kameranın geçtiğimiz yılın tasarımında olduğu gibi tek adet olması bekleniyor. Buna ek olarak, Center Stage desteği ile birlikte gelecek.

Çıkış tarihine gelince, bugünün raporu basitçe iPad Air 5’in ilkbaharda iPhone SE 3 ile birlikte duyurulacağını söylüyor. Geçtiğimiz günlerde de, Apple’ın şu anda iPhone SE 3’ü duyurmak için Mart veya Nisan aylarında sanal bir etkinlik düzenlemeyi hedeflediğini aktarmıştık. Dolayısıyla önümüzdeki aylarda iki cihazı da görebiliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın