iOS için güncellendi!

Hatırlayacağınız üzere Google Fotoğraflar Android sürümü için geride bıraktığımız Ekim ayında, yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte fotoğrafları düzenlerken Color Pop efektinin ve Bokeh efekti ayarlarının kullanılmasına imkan tanımıştı. Bugün ise yayınlanan güncelle ile birlikte söz konusu özellikler Google Fotoğraflar iOS sürümü içinde kullanıma sunuldu. Artık iOS kullanıcıları da Fotoğraflar uygulaması üzerinden düzenleme yaparken Color Pop […]

 iOS için güncellendi!

20.11.2018 - 17:32

Güncelleme : 20.11.2018 - 17:32

Hatırlayacağınız üzere Google Fotoğraflar Android sürümü için geride bıraktığımız Ekim ayında, yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte fotoğrafları düzenlerken Color Pop efektinin ve Bokeh efekti ayarlarının kullanılmasına imkan tanımıştı. Bugün ise yayınlanan güncelle ile birlikte söz konusu özellikler Google Fotoğraflar iOS sürümü içinde kullanıma sunuldu.

Artık iOS kullanıcıları da Fotoğraflar uygulaması üzerinden düzenleme yaparken Color Pop ve Bokeh efektlerini kullanabilecekler. Kullanıcılar uygulama üzerinden artık rahatlıkla bokeh efektini daha az veya daha yoğun hale getirmek için ayar yapılabilecek.

Söz konusu bokeh ayarının, renk ayarlarının yer aldığı fotoğraf düzenleme arayüzüne güncelleme ile eklendiğini de belirtelim. Böylece yapay zekanın da yardımıyla bokeh (derinlik) efektini kendi isteğinize göre ayarlayabileceksiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın