iOS 13 ücretli uygulamalar

App Store’da satın alınan ücretli uygulamaları bir süre kullanıp kaldırdıktan sonra abonelik iptal edilmediği sürece ücret tahsil edilmeye devam ediyor. iOS 13 ile kullanıcıları mağdur eden bu ücretli uygulamalar sorun olmaktan çıkacak. Zira, dün yayınlanan iOS 12 Beta 2‘yi yükleyen geliştiriciler uygulama kaldırırken önemli bir uyarı ile karşılaştılar. Ücretli bir uygulamayı kaldırmak istediğinizde, aboneliği iptal […]

 iOS 13 ücretli uygulamalar

19.06.2019 - 19:32

Güncelleme : 19.06.2019 - 19:32

App Store’da satın alınan ücretli uygulamaları bir süre kullanıp kaldırdıktan sonra abonelik iptal edilmediği sürece ücret tahsil edilmeye devam ediyor. iOS 13 ile kullanıcıları mağdur eden bu ücretli uygulamalar sorun olmaktan çıkacak.

Zira, dün yayınlanan iOS 12 Beta 2‘yi yükleyen geliştiriciler uygulama kaldırırken önemli bir uyarı ile karşılaştılar. Ücretli bir uygulamayı kaldırmak istediğinizde, aboneliği iptal etmek etmediğinizde yenileneceğine dair bir uyarı yapılıyor.


Apple, iOS 13 Beta 2 sürümünü geliştiricilerin kullanıma sundu. WWDC 2019’da duyurusu gerçekleştirilen kamera özellikleri iPhone ile buluştu.
Kullanıcılar App Store’a geçiş yaparak uygulama aboneliğini sonlandırabiliyor veya uygulamayı kaldırmalarına rağmen aboneliği sürdürülmesini tercih edebiliyor. Böylece Apple yaşanan mağduriyetlere minimum seviyeye indirecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın