İnternetten petshop alışverişi yapmak mümkün mü?

En yakın dostlarınızdan birisi olan evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını sürekli karşılıyorsunuz değil mi? Başlı başına bir canlının temel ihtiyaçlarından uygun gördüğünüz diğer ürünlere kadar hepsi için özenli bir alışveriş sürecine giriyorsanız yalnız değilsiniz! Aslında sizin de diğer tüm evcil hayvan sahipleri gibi bazen “keşke internetten evcil hayvanım için ihtiyaç duyduğum ürünleri birkaç tıklama ile sipariş edebilsem” […]

 İnternetten petshop alışverişi yapmak mümkün mü?

21.04.2019 - 12:34

Güncelleme : 21.04.2019 - 12:34

En yakın dostlarınızdan birisi olan evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını sürekli karşılıyorsunuz değil mi? Başlı başına bir canlının temel ihtiyaçlarından uygun gördüğünüz diğer ürünlere kadar hepsi için özenli bir alışveriş sürecine giriyorsanız yalnız değilsiniz!

Aslında sizin de diğer tüm evcil hayvan sahipleri gibi bazen “keşke internetten evcil hayvanım için ihtiyaç duyduğum ürünleri birkaç tıklama ile sipariş edebilsem” dediğinizi biliyoruz. Ancak merak etmeyin çünkü artık Pettenal ile şimdiye kadar keşke dediğiniz her şey gerçek oldu.

Pettenal tam olarak nedir? Pettenal ile nasıl sipariş verilir?

Petshop veya veterinerler ile internetten evcil hayvanı için ihtiyacı olan ürünleri sipariş etmek isteyen hayvan dostlarını bir araya getirerek kolaylık sağlamak amacıyla kurulan bir site olan Pettenal ile kolayca istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Seçeceğiniz lokasyondaki petshop veya veterinerlerin sunduğu ürünlerin listesine ulaşarak size en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz. Böylece tek yapmanız gereken şey olarak kapınıza kadar gelecek olan petshop ürün siparişinizi teslim almak olacak.

Kullanmaya başlamak için ilk olarak https://www.pettenal.com/ adresini ziyaret ederek bulunduğunuz lokasyonu seçmelisiniz.

Seçtiğiniz lokasyon üzerinden sizin bölgenize teslimat yapan petshop ve veterinerler tarafından sunulan ürün ve hizmetleri net olarak görebilirsiniz.

Evcil hayvanınız için istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulduktan sonra birkaç adım daha izleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey kargonun veya kuryenizin kapınıza kadar gelerek size sipariş ettiğiniz ürün teslim etmesini beklemek.

Böylece artık pet ürünleri için petshop veya veteriner dolaşmak yerine ihtiyaçlarınızı doğrudan birkaç tıklama ile karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın