İnternetteki Kütüphaneniz Bilmişler

  Günümüzde internet insan hayatında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. İnsanların akıllı cep telefonu kullanım oranlarının artması bu sonucu ortaya çıkarmıştır. Özellikle bu telefonların şarj sıkıntıları ve süreçte internete erişim sağlanmaması insanlarda ciddi panik havası oluşturmaktadır. Bu gelişmeler geçmişte yapılacak olan araştırmalarda kaynak araması yapan, kütüphaneleri dolduran insanların artık sanal arama yaparak bilgiye çok daha […]

 İnternetteki Kütüphaneniz Bilmişler

07.12.2018 - 20:23

Güncelleme : 07.12.2018 - 20:23

 

Günümüzde internet insan hayatında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. İnsanların akıllı cep telefonu kullanım oranlarının artması bu sonucu ortaya çıkarmıştır. Özellikle bu telefonların şarj sıkıntıları ve süreçte internete erişim sağlanmaması insanlarda ciddi panik havası oluşturmaktadır. Bu gelişmeler geçmişte yapılacak olan araştırmalarda kaynak araması yapan, kütüphaneleri dolduran insanların artık sanal arama yaparak bilgiye çok daha kısa sürelerde ulaşmalarına olanak sağlamıştır. İnternet erişimi olan cihazların insanların sürekli elinde olması bilgi paylaşımı yapan ve bunu hem kaliteli hem de ücretsiz bir şekilde sağlayan https://bilmisler.com/ gibi sayfaların sabit okuyucularının oluşmasına neden olmuştur. Ekip üyeleri her geçen gün büyüyor olsa da yazar kadrolarının oluşturulması esnasında olaylara ciddi bir titizlik ile yaklaşmaktadırlar. Yazar olabilmek için ücretsiz Bilmişler üyeliği açmanız yeterli olsa da herhangi bir kategoride yazı yazabilmeniz ve bunun yayınlanması için inceleme yapanları konuya hakim olduğunuz noktasında ikna edecek kalitede içerik oluşturmanız gerekiyor.

Ziyaretçi kitlesinin gün geçtikçe artması direkt olarak insanların arama motorları aracılığı ile yaptıkları aramaları değil de onlardan gelen talepler doğrultusunda da makaleler oluşturmalarına olanak sağlamıştır. İnsanların internet ortamında yeterince bilgi bulamadığı konularda editör kadrosunun geniş olması nedeniyle ana sayfa üzerinde yer alan iletişim bölümünü kullanarak gönüllü kadroya ulaşabilir ve taleplerini iletebilirler. Gerekli araştırmaları yapan bilmişler ekibi ise sizlerin şaşıracağınız kadar kısa sürelerde ilgili konu hakkında yeterli düzeyde bilgi içeren makale paylaşımı yapacaklardır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın