Instagram’da Gerçek Takipçiler

Sosyal medya kullanıcıları, takipçi sayılarını arttırarak popülaritelerini yükseltmek için, Instagram’da nasıl takipçi satın alınır sorusunu sıklıkla sormaktadır. Site, Instagram’da takipçi alma yolları arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyor. 6 yıldan fazla süredir bu hizmeti sağlayan site özellikle müşteri memnuniyeti oranlarında, sektörün lideri konumunda bulunuyor. Kullanıcılar, Crovu İnstagram takipçi alma sayesinde 7 gün 24 saat […]

 Instagram’da Gerçek Takipçiler

07.03.2019 - 16:34

Güncelleme : 07.03.2019 - 16:34


Sosyal medya kullanıcıları, takipçi sayılarını arttırarak popülaritelerini yükseltmek için, Instagram’da nasıl takipçi satın alınır sorusunu sıklıkla sormaktadır. Site, Instagram’da takipçi alma yolları arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyor. 6 yıldan fazla süredir bu hizmeti sağlayan site özellikle müşteri memnuniyeti oranlarında, sektörün lideri konumunda bulunuyor. Kullanıcılar, Crovu İnstagram takipçi alma sayesinde 7 gün 24 saat destek ve anlık teslimat olanaklarından faydalanabiliyor. Site, gerçek takipçilerin yanı sıra kaliteli kitleleri de kullanıcılarına sunarak, aktif bir kitleye de sahip olmalarını sağlıyor.

Sitenin Instagram Takipçi Paketleri

Sitenin Instagram takipçi paketlerinde şu özellikler bulunuyor:

1. Takipçi (100 ile 25000 arası)

2. Yüksek kaliteli, yabancı veya Türk takipçi seçeneği

3. Otomatik telafi avantajı

4. Şifresiz

5. Taksitle ödeme imkanı

6. Başkasını takip zorunluluğu yok

7. Kesintisiz canlı destek (e-mail ve telefon)

Diğer Hususlar

Site, kullanıcılarına kredi kartı (tüm kredi kartları geçerli), havale ve EFT yöntemi ile ödeme imkanı sunuyor. Site tüm ödemelerde SSL üst düzey güvenlik sertifikasını uyguluyor ve kullanıcılarının verilerini saklamıyor ve paylaşmıyor. Site kullanıcılarına yaptıkları ödemeler karşılığında, 24 saat içerisinde e-fatura da göndermekte. Site, satış öncesi ve sonrası da kullanıcılarına kesintisiz destek vermeye devam ediyor. Kullanıcılarına dünya geneli (% 15 civarında Türk) ve Türk takipçi paketleri seçenekleri sunan Crovu.co/instagram-takipci-satin-al/ sitesinin hizmetleri ile ilgili daha fazla detaylar için tıklayınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın