Instagram Üzerinden Para Kazanmada Yeni Dönem

Instagram milyonlarca kullanıcısı ile birlikte para kazanmak için önemli bir platform. Kullanıcılar reklam anlaşmaları ya da ürün satışları ile birlikte ciddi gelirler elde edebiliyorlar. Ancak Instagram bununla yetinmeyerek yeni dönemde ekstra para kazanma yolları sunmayı amaçlıyor. Rozet sistemi sunulan en yeni para kazanma sistemi. İnstagram rozet aktif etme ile birlikte ticari hesaplar ekstra gelirler elde […]

 Instagram Üzerinden Para Kazanmada Yeni Dönem

24.10.2021 - 10:43

Güncelleme : 24.10.2021 - 10:43

Instagram milyonlarca kullanıcısı ile birlikte para kazanmak için önemli bir platform. Kullanıcılar reklam anlaşmaları ya da ürün satışları ile birlikte ciddi gelirler elde edebiliyorlar. Ancak Instagram bununla yetinmeyerek yeni dönemde ekstra para kazanma yolları sunmayı amaçlıyor. Rozet sistemi sunulan en yeni para kazanma sistemi. İnstagram rozet aktif etme ile birlikte ticari hesaplar ekstra gelirler elde etmenin keyfini sürebilir.

Tiktok kullanıcıları açtıkları canlı yayınlardan rozet alarak para kazanabiliyorlar. Herkes tarafından Tiktok para kazanma yolu olarak bilinen rozet sistemi artık İnstagram üzerinden de kullanıcılara sunulacak. Düzenli olarak canlı yayın açan ve izleyicilerinin rozet satın almasını sağlayabilen kullanıcılar ciddi gelirler elde edebilirler.

Gizli Hesapların Görüntülenebilmesi Dikkat Çekiyor!

Instagram birçok yenilik ile kullanıcılarının karşısına çıkarken Instagram odaklı uygulamaların da sayısı arttır. Gizli hesapların paylaşımlarını görmek isteyen kişiler telefonlarına indirdikleri uygulamalar ile bunu gerçekleştirmeyi başarıyorlar. İnstagram gizlilik hesap görme işlemi için tercih edilen uygulamalar sayesinde istenen her paylaşım kolayca görüntülenebilmekte.

Gizli hesapların görülmesi Instagram tarafından onaylanmıyor olsa da bunu engellemede başarılı oldukları söylenemez. Ortaya çıkan çok sayıda uygulama sayesinde gizli hesapları görebilirsiniz. Bunu yapmak için uygulamaların APK dosyasını indirmeniz ve sonrasında yükleme işlemlerini yapmanız gerekli. Yüklemelerin ardından fake hesaplar ile birlikte dilediğiniz Instagram profilinin paylaşımlarını görme şansını elde edeceksiniz.