İnstagram Hikayelerinde 24 Saat Kuralı Değişiyor

Günümüzün en çok tercih edilen ve fotoğraf paylaşmak için sıklıkla kullanılan uygulamalarından ve sosyal medya sitelerinden İnstagram son zamanlarda yine adından söz ettirecek ve gündeme oturacak yepyeni bir özellikle karşımıza gelmeye başladı.

 İnstagram Hikayelerinde 24 Saat Kuralı Değişiyor

10.09.2017 - 18:53

Güncelleme : 10.09.2017 - 18:53

İnstagram Hikayelerinde 24 Saat Kuralında Değişiklik

Günümüzün en çok tercih edilen ve fotoğraf paylaşmak için sıklıkla kullanılan uygulamalarından ve sosyal medya sitelerinden İnstagram son zamanlarda yine adından söz ettirecek ve gündeme oturacak yepyeni bir özellikle karşımıza gelmeye başladı. Son yapılan açıklamaya göre İnstagram hikayelerinde artık 24 saat kuralı olmayacak.

İnstagram Hikayelerinde 24 Saat Kuralı Nedir?

İnstagram, WhatsApp ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde karşımıza sırasıyla gelen hikaye paylaşma özelliğinde İnstagram cephesi içerisinde büyük değişiklikler yaşandı. Sadece 24 saat aktif olan hikayelerin süresi yüzünden hikaye paylaşmada 24 saat kuralı göz önüne çıkmıştı. Bazı kullanıcılar ise; buna karşı tepkiliydi ve onları sevindirecek haber geldi.

İnstagram Hikayelerinde 24 Saat Kuralı Değişiyor

Birçok sosyal medya sitesinde sıklıkla karşımıza çıkan hikaye ve durum paylaşma özelliği herkesi sevindirse de; bazı kısıtlamalar yüzünden kullanıcılar pek fazla tercih etmiyorlardı. Artık İnstagram sosyal medya hesabından hikaye paylaşmak isteyenler rahatça paylaşımlarını yapabilecek. 24 sat kuralı kalkarak 1 haftalık zamana yayılmasına karar verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın