Instagram Direct bu özelliklerden birisi oldu

Kullanıcıların daha fazla mesajlaşarak Instagram üzerindeki aktifliğinin artması için sunulan Direct for Instagram uygulaması, Messenger ile benzer şekilde sadece mesajlaşma işlemleri için kullanılıyor. Genç kız Instagram anketi sonrası intihar etti! Genç kız Instagram anketi sonrası intihar etti! Instagram’ın hikayeler üzerinde kullanıma sunduğu ‘anket’ özelliği kullanıcıların, takipçilerinden fikir alması konusunda oldukça yardımcı olabiliyor. Malezyalı genç Instagram […]

 Instagram Direct bu özelliklerden birisi oldu

16.05.2019 - 18:11

Güncelleme : 16.05.2019 - 18:11

Kullanıcıların daha fazla mesajlaşarak Instagram üzerindeki aktifliğinin artması için sunulan Direct for Instagram uygulaması, Messenger ile benzer şekilde sadece mesajlaşma işlemleri için kullanılıyor.

Genç kız Instagram anketi sonrası intihar etti! Genç kız Instagram anketi sonrası intihar etti!
Instagram’ın hikayeler üzerinde kullanıma sunduğu ‘anket’ özelliği kullanıcıların, takipçilerinden fikir alması konusunda oldukça yardımcı olabiliyor. Malezyalı genç Instagram anketi ardından intihar etti.


Bugün beklenmedik bir karara imza atan Instagram kullanıcılara gönderdiği mesaj ile Direct uygulamasını kapatacağını açıkladı. Bu kapsamda mesajlaşmalar eskiden olduğu gibi sadece Instagram uygulaması üzerinden devam edecek.

Instagram’ın neden böyle bir karara imza attığı bilinmezliğini korurken, kısa süre önce düzenlenen F8 Geliştirici Konferansı 2019‘da yapılan açıklamaların etkisi olabilir. Zira, Facebook’un bu geliştirici konferansında WhatsApp, Instagram ve Facebook‘tan gelen mesajların tek bir noktadan kontrol edileceği belirtilmişti.

Kullanıcıların Direct for Instagram uygulamasını hemen silmesine gerek yok. Zira, uygulama önümüzdeki ay kapatılacak ve mesajlaşmaya Instagram’dan kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın