İlk termal kameralı telefon satışta

Cat S60 dünyanın ilk entegre termal kameralı akıllı telefonu. Ülkemize de gösterişli bir giriş yapmıştır. 5 metreye kadar suya dayanıklı, 1.8 metreden düşmeye mukavemetli olan telefonun kendisine özel önemli özellikleri bulunuyor. Amerikan iş makinesi üreticisi CAT’in (Caterpillar) dünyanın ilk termal kameraya sahip Android işletim sistemli akıllı telefonu CAT S60, satışa çıkması uzun bir süre geçmesine […]

 İlk termal kameralı telefon satışta

28.11.2018 - 21:53

Güncelleme : 28.11.2018 - 21:53

Cat S60 dünyanın ilk entegre termal kameralı akıllı telefonu. Ülkemize de gösterişli bir giriş yapmıştır. 5 metreye kadar suya dayanıklı, 1.8 metreden düşmeye mukavemetli olan telefonun kendisine özel önemli özellikleri bulunuyor.

Amerikan iş makinesi üreticisi CAT’in (Caterpillar) dünyanın ilk termal kameraya sahip Android işletim sistemli akıllı telefonu CAT S60, satışa çıkması uzun bir süre geçmesine rağmen kullanıcılardan ilgi büyük bir ilgi görmeye hala devam ediyor. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan CAT S60, su geçirmez özelliğiyle de gözlerimizi kamaştırıyor.

Termal görüntüleme teknolojileri üreticisi FLIR tarafından tasarlanmış termal kamera barındıran cihazın kapı veya elektrikli cihazlardaki ısınmanın görülebileceği ,pencere kenarlarında ısı kaybı olup olmadığının test edebileceği ve tamamen karanlıkta dahi termal kameranın kullanılabileceği söylenmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın