İkinci El Eşya Alanlar

  İkinci El Eşya Alanlar olarak bilinen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin eski ve yeni ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat tekliflerini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek en […]

 İkinci El Eşya Alanlar

01.07.2021 - 11:47

Güncelleme : 01.07.2021 - 11:47

 

İkinci El Eşya Alanlar olarak bilinen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin eski ve yeni ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat tekliflerini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. İkinci El Eşya Alanlar olarak belli başlı aldığımız ürünleri siz değerli müşterilerimize belirtelim.

  • Yatak Odası Takımı( Gardolap, Şifonyer, Bayaz Yatak)
  • Oturma Odası( Çekyat, Televizyon Sehpası, Berjer)
  • Yemek Odası Takımı ( Masa Sandalye, Oturma Takımı)
  • Ayakkabılık, Çekyat, Sehpa

Yukarıda yazdıklarımız belli başlı ürünlerdir. Bizler Berol İkinci El Eşya olarak tüm ev eşyaları ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin evlerinde ya da işyerlerinde bulunan ikinci ve sıfır kapalı kutu beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını ve model numaralarını bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Çalışmayan, arızalı ve bozuk beyaz eşyaları satın alamamaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ocak, Klima, Kombi olmak üzere tüm ikinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı değerinde satın almaktayız. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak dedenizden ninenizden kalmış ya da bir hevesle satın aldığınız antika eşyalarınızı nakit paraya çevirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Lütfen bizlerden fiyat bilgisi almadan eski ve antika ürünlerinizi satmayın. Antika Gramafon, Antika Mobilya, Antika Gümüş, Plak, Antika Halı, Antika Tablo, Antika Biblo gibi tüm antika ürünlerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bizler 1987 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antika Alan Yerler olarak sizlere çok yakınız.