İkinci El Alım Satımı Yapılan Switch Markaları

Switchler elektronik ürünlerin yer aldığı her markanın ürünleri arasında bulunur. Ünlü markalardan daha küçük çaplı markalara kadar pek çok switch markaları vardır. Switch, teknolojik bir terim olmakla birlikte bilgisayarlar arası bağlantıyı yani iletişimi sağlayan araçlardır. Aynı ağ üzerinde olan yani aynı internet bağlantısına sahip bilgisayarların birbirleri ile iletişim halinde olmasını sağlar.  Switch Markaları İlgili Haber […]

 İkinci El Alım Satımı Yapılan Switch Markaları

23.10.2019 - 19:14

Güncelleme : 07.11.2019 - 19:15

Switchler elektronik ürünlerin yer aldığı her markanın ürünleri arasında bulunur. Ünlü markalardan daha küçük çaplı markalara kadar pek çok switch markaları vardır.

Switch, teknolojik bir terim olmakla birlikte bilgisayarlar arası bağlantıyı yani iletişimi sağlayan araçlardır. Aynı ağ üzerinde olan yani aynı internet bağlantısına sahip bilgisayarların birbirleri ile iletişim halinde olmasını sağlar.

 Switch Markaları

 Switchler elektronik ürünlerin yer aldığı her markanın ürünleri arasında bulunur. Ünlü markalardan daha küçük çaplı markalara kadar pek çok switch markaları vardır.

 Switch Markaları Nelerdir?

 HP bilgisayarları kullanım oranı yüksek olan markadır. Bu markanın da kendine ait switch modeli bulunmaktadır. TP Link markasının ürünleri ağırlıklı olarak modemlerden oluşur. Modemlerin yanında da swicthler gibi dağıtım araçlarına yer verilmiştir. Zyxel markası Tayvan’a ait bir markadır. Kısa sürede tüm Dünya’ya yayılan geniş kullanım alanına sahip olan markanın switch modelleri de mevcuttur.

 Tenda markasının, V-net markasının, Mercusys markasının, Ladox markasının switch modelleri de bulunur. Bunların yanında aslında iletişim araçları içinde en çok kullanılan telefon üreticileri firmalarından Huawei gibi firmaların da switch markaları bulunur. Bu ürünlerin sıfır ürünleri piyasa da yer alsa da ikinci ürün swtichlerin kullanımı da epey fazladır.

 Switch Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Switch modelleri kendi içerisinde değişik özelliklere sahiptir. Bazılarının port sayısı düşük bazılarının ise yüksektir. Switch alırken dikkat edilmesi gereken diğer konular ise kutu içeriğine, veri akış hızına, üretildiği malzemenin yapısına bakılmalıdır. İnternet üzerinden paylaşım yapılacağı için bağlantı zayıflama durumunda aktarım durumu önemlidir.