HUKUK DANIŞMANLIĞINA DAİR HERŞEY

İş kazası tazminat sorunu, ülkemizdeki hukuki sorularından başında gelmektedir. İşçiler, firmanın önlem almamasından dolayı kaza geçirmekte ve birçok konuda mağduriyet yaşamaktadır. Haklarını almak isteyen kişiler, bu konuda hukuk danışmanlığı hizmeti almaktadır. Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, iş kazası yaşadıklarından dolayı mağdur olan kişilerin haklarını koruyabilmek için profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Kişilere tazminat haklarıyla ilgili bilgiler verilmekte […]

 HUKUK DANIŞMANLIĞINA DAİR HERŞEY

01.02.2020 - 18:52

Güncelleme : 06.02.2020 - 18:53

İş kazası tazminat sorunu, ülkemizdeki hukuki sorularından başında gelmektedir. İşçiler, firmanın önlem almamasından dolayı kaza geçirmekte ve birçok konuda mağduriyet yaşamaktadır. Haklarını almak isteyen kişiler, bu konuda hukuk danışmanlığı hizmeti almaktadır.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, iş kazası yaşadıklarından dolayı mağdur olan kişilerin haklarını koruyabilmek için profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Kişilere tazminat haklarıyla ilgili bilgiler verilmekte ve haklarını korumak için mahkemeye başvurulmaktadır.

Burada avukatlara da büyük sorumluluk düşmektedir. Bu sorumluluğun bilincinde olan Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerini her açıdan dinlemekte ve buna göre bir çalışma yapmaktadır.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık’ın Hizmet Verdiği Alanlar

Spor hukuku avukat ihtiyacı olan kişiler, Coşkun Hukuk ve Danışmanlık bürosunu tercih etmektedir. Çünkü alanında uzman ve deneyimli kişiler bulunmaktadır. 2007 yılında İsmail Coşkun tarafından kurulan Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerinin haklarını korumak için çok çalışmaktadır.

Spor hukuku ve iş hukuku dışında yabancılar hukuku, icra ve iflas hukuku, şirketler ve ticaret hukuku gibi alanlarda da profesyonel hizmet vermektedir.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık web sitesi sayesinde hukuki sorulara cevaplar verilmektedir. Ayrıca dava takibi işlemleriyle de ilgilenilmektedir.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık bürosu Beşiktaş’ta bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere birçok ile kaliteli hukuki hizmet verilmektedir.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler, web sitesindeki iletişim adreslerinden ulaşabilirler.