Huawei P30 Pro önemli bir özellik

Huawei’nin lansmanda sergilediği ve yakın zamanda kullanıcılara sunacağını belirttiği çift görüşlü kamera özelliği güncelleme ile P30 Pro’ya geldi. Çift görüşlü kamera modunda kullanıcı bir fotoğrafı zoom özelliğini kullanarak çekerken diğer yandan normal modda video çekebiliyor. Bu sayede cihaz hem zoom özelliği ile görüntü çeker, hem de aynı anda normal modda video çekmeye devam eder. Bu […]

 Huawei P30 Pro önemli bir özellik

30.04.2019 - 21:08

Güncelleme : 30.04.2019 - 21:08

Huawei’nin lansmanda sergilediği ve yakın zamanda kullanıcılara sunacağını belirttiği çift görüşlü kamera özelliği güncelleme ile P30 Pro’ya geldi. Çift görüşlü kamera modunda kullanıcı bir fotoğrafı zoom özelliğini kullanarak çekerken diğer yandan normal modda video çekebiliyor.

Bu sayede cihaz hem zoom özelliği ile görüntü çeker, hem de aynı anda normal modda video çekmeye devam eder.

Bu özellik tanıtımda gösterilmiş, kullanıcılara bir güncelleme ile bu özelliğin sonra geleceği sözü verilmişti. Şimdi söz konusu P30 Pro güncellemesi EMUI 9.1.0.153 ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Güncelleme şu an Çin’de sınırlı sayıda kullanıcıya sunuluyor.

Güncellemenin sürüm notları şöyle:

Kameraya çift görüntü modu eklendi. Bu sayede panoramik ve zoom ile video görüntüleri eş zamanlı olarak kaydedilebilecek.

Kameraya büyüleyici portre modu eklendi. Arka planlar daha farklı efektler ile bulanıklaştırılabilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın