Huawei P30 Pro kamerası

Hatırlarsanız, daha önceden paylaşmış olduğumuz haberlerde Huawei P30 Pro‘nun dörtlü ana kameraya ev sahipliği yapacağını belirmiştik. Şimdi de şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, P30 Pro‘nun ToF 3D sensörü ile beraber geleceği iddia ediliyor. Paylaşılan rapora göre Huawei P30 kamerası, söz konusu kamera sensörü ile beraber 3 boyutlu olarak çekim yapmamıza olanak sağlayacak. İlgili […]

 Huawei P30 Pro kamerası

03.02.2019 - 16:18

Güncelleme : 03.02.2019 - 16:18

Hatırlarsanız, daha önceden paylaşmış olduğumuz haberlerde Huawei P30 Pro‘nun dörtlü ana kameraya ev sahipliği yapacağını belirmiştik.

Şimdi de şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, P30 Pro‘nun ToF 3D sensörü ile beraber geleceği iddia ediliyor.

Paylaşılan rapora göre Huawei P30 kamerası, söz konusu kamera sensörü ile beraber 3 boyutlu olarak çekim yapmamıza olanak sağlayacak.

ToF 3D adı verilen sensör sayesinde 3 boyutlu nesneleri detaylı bir şekilde tarayacak olan P30 Pro, bu teknolojiyle beraber kullanıcıların fotoğraflarına daha fazla derinlik katmasına da imkan tanıyacak.

Hemen aşağıdaki görselden de görebileceğiniz üzere sol üst tarafta bizleri, 3 adet ana kamera kurulumu karşılıyor. Paylaşılan görseli detaylı olarak incelediğimizde ise, söz konusu bu kamera kurulumlarının altında bir adet LED flaşa yer verildiğin ide görmekteyiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın