Huawei P30 Pro gece modu

Akıllı telefon piyasası her geçen gün daha da gelişiyor. Son dönemlerdeki en büyük gelişmelerse kameralarda ve ekranda görüldü. Huawei P30 Pro’da bu modellerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Resmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüle Dörtlü kamera sistemiyle tüm gözleri üzerine toplayan P30 Pro, özel periskop kamerasıyla 50 kata kadar olan yakınlaştırma sunabilirken bunun […]

 Huawei P30 Pro gece modu

01.04.2019 - 10:44

Güncelleme : 01.04.2019 - 10:44

Akıllı telefon piyasası her geçen gün daha da gelişiyor. Son dönemlerdeki en büyük gelişmelerse kameralarda ve ekranda görüldü. Huawei P30 Pro’da bu modellerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Resmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüleResmi Twitter’da görüntüle


Dörtlü kamera sistemiyle tüm gözleri üzerine toplayan P30 Pro, özel periskop kamerasıyla 50 kata kadar olan yakınlaştırma sunabilirken bunun yanı sıra karanlıkta da çok iyi işler ortaya koyuyor.

Bu alanda iddialı bir diğer modeller olan Pixel 3, iPhone Xs ve Galaxy S10+ ile kıyaslanan P30 Pro gece modu son derece iddialı gözüküyor. ISO 409,600 değeriyle oldukça iddialı fotoğraflar çeken P30 Pro’nun ve diğer modellerin gece modu konusundaki başarısının yorumunu sizlere bırakıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın