Huawei P20 Lite ortaya çıktı!

Huawei, Android 9.0 Pie güncellemesini kullanıcılarını ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Mate 9 ve Mate 9 Pro modelleri için ikinci büyük sistem güncellemesi yayınlayan Huawei, yeni güncelleme ile beraber kullanıcılarına bambaşka bir akıllı telefon deneyimi vaat etmişti. Şimdi ise, EMUI 9 ve Android Pie güncellemesini Huawei P20 Lite modelleri için test ettiği ortaya çıkan […]

 Huawei P20 Lite ortaya çıktı!

30.01.2019 - 16:14

Güncelleme : 30.01.2019 - 16:14

Huawei, Android 9.0 Pie güncellemesini kullanıcılarını ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Mate 9 ve Mate 9 Pro modelleri için ikinci büyük sistem güncellemesi yayınlayan Huawei, yeni güncelleme ile beraber kullanıcılarına bambaşka bir akıllı telefon deneyimi vaat etmişti.

Şimdi ise, EMUI 9 ve Android Pie güncellemesini Huawei P20 Lite modelleri için test ettiği ortaya çıkan Huawei, yakın zaman içerisinde söz konusu güncellemeyi kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Huawei P20 Lite Android Pie
Geekbench testinde Android Pie ile çalıştığı ortaya çıkan P20 Lite modeline söz konusu güncelleme ilk etapta Çin’deki kullanıcılar için sunulacağını da belirtelim.

Şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, söz konusu güncellemenin global olarak Nisan-Mayıs ayları arasında yayınlanacağı da özellikle belirtiliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın