Huawei P Smart 2019 tasarımı sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarında, hem amiral gemisi hem de bütçe dostu cihazlarıyla tanınan şirketin yeni cep yakmayan telefonun tasarımı sızdırıldı. 4 farklı versiyon ile kullanıcıların karşısına çıkacağı ortaya çıkan Huawei P Smart 2019 oldukça iddialı geliyor. Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Roland Quandt tarafından paylaşılan görsellerden de görebileceğimiz üzere, Huawei’nin uygun fiyatlı telefonu bizleri oldukça 6.2 […]

 Huawei P Smart 2019 tasarımı sızdırıldı!

24.11.2018 - 19:22

Güncelleme : 24.11.2018 - 19:22

Akıllı telefon pazarında, hem amiral gemisi hem de bütçe dostu cihazlarıyla tanınan şirketin yeni cep yakmayan telefonun tasarımı sızdırıldı. 4 farklı versiyon ile kullanıcıların karşısına çıkacağı ortaya çıkan Huawei P Smart 2019 oldukça iddialı geliyor.

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Roland Quandt tarafından paylaşılan görsellerden de görebileceğimiz üzere, Huawei’nin uygun fiyatlı telefonu bizleri oldukça 6.2 inç boyutundaki ince çerçeveli IPS LCD bir ekran ile karşılıyor.Su damlası olarak adlandırılan ekran çentiğine sahip olan P Smart 2019 modeli, ayrıca çift arka kamera kurulumuna da ev sahipliği yapıyor. Bunun haricinde maviden yeşile doğru degrade geçişli bir renk seçeneğine de sahip olduğunu gördüğümüz, orta segmentin yeni üyesi Ocak ayında piyasa sürülmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın