Huawei Mate 30 Pro

Cihaz kullanılırken elde edilen görsellere bir yenisi daha eklendi. Daha önceki çekimler ile benzer şekilde kılıfın takılı olduğu cihazın ön ve arka kısmı bu kez biraz daha net görülebiliyor. Ekranın kavisli yapısı kolayca görülebilirken, arka kameranın olduğu bölüm kapak ile gizlenmiş durumda. Dikkat çeken detay ise arka kısımda yer alan ve bir Xenon ünitesine benzeyen […]

 Huawei Mate 30 Pro

16.08.2019 - 20:22

Güncelleme : 16.08.2019 - 20:22

Cihaz kullanılırken elde edilen görsellere bir yenisi daha eklendi. Daha önceki çekimler ile benzer şekilde kılıfın takılı olduğu cihazın ön ve arka kısmı bu kez biraz daha net görülebiliyor. Ekranın kavisli yapısı kolayca görülebilirken, arka kameranın olduğu bölüm kapak ile gizlenmiş durumda.

Dikkat çeken detay ise arka kısımda yer alan ve bir Xenon ünitesine benzeyen uzun flaş oldu. Bu tarz bir flaşı telefonlarda görmüyoruz, çünkü oldukça geniş bir alana ihtiyaç duyuluyor. Ancak, Huawei bunun bir çözümünü bulmuş gibi.

Siyah oval bir parça bulunuyor. Ancak, altında herhangi bir sensör bulunmadığı için tasarımı gizlemek için harcanan çabanın bir parçası olma ihtimali yüksek. Açma / kapama düğmesi sağ tarafta, ses çubuğunun tam altında kalıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın