Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro’nun lansman tarihi henüz resmi olarak açıklanmasa da yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu süre zarfında da her geçen gün yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Max J. bugün Mate 30 Pro’nun ekranı konusunda yeni bir sızıntıyı daha paylaştı. Daha önceki ekran koruyucu sızıntılarıyla eğimli bir […]

 Huawei Mate 30 Pro

29.07.2019 - 13:40

Güncelleme : 29.07.2019 - 13:40

Huawei Mate 30 Pro’nun lansman tarihi henüz resmi olarak açıklanmasa da yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu süre zarfında da her geçen gün yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Max J. bugün Mate 30 Pro’nun ekranı konusunda yeni bir sızıntıyı daha paylaştı. Daha önceki ekran koruyucu sızıntılarıyla eğimli bir ekrana sahip olması beklenen cihazın şimdiye kadar ki en kavisli ekran ile 2600 x 1200 piksel çözünürlüğünde kullanıcılara sunulması bekleniyor.


Bir önceki cihazın 3120 x 1440 piksel çözünürlüğünde olmasından dolayı ufak da olsa hayal kırıklığına uğratan yeni cihazın kavisli ekranından dolayı daha düşük çözünürlüklü bir ekran ile geleceği düşünülüyor. Şu an yüksek çözünürlüklü kavisli bir ekranın üretiminin de daha maliyetli ve zor olduğu tahminler arasında.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın