Huawei kullanıcıları için yapılan anket oldukça şaşırtıcı sonuçları ortaya koydu.

Yurt dışı merkezli medya yayıncılığı şirketi tarafından yapılan anket, Huawei ve Honor kullanıcılarına ‘Huawei ve Honor telefonunuzla ne yapacaksınız’ sorusunu yöneltti. 8 gün süresi bulunan ankette toplam 15,450 oy kullanıldı. Kullanıcıların yüzde 55‘lik kısmı ‘Huawei / Honor telefonumu saklıyorum, bu sorunun düzeleceğine inanıyorum.’ seçeneğine oy kullandı. Huawei kullanıcıları Bununla birlikte kullanıcıların yüzde 15‘i ‘Sorunun kendilerini […]

 Huawei kullanıcıları için yapılan anket oldukça şaşırtıcı sonuçları ortaya koydu.

03.06.2019 - 17:38

Güncelleme : 03.06.2019 - 17:38

Yurt dışı merkezli medya yayıncılığı şirketi tarafından yapılan anket, Huawei ve Honor kullanıcılarına ‘Huawei ve Honor telefonunuzla ne yapacaksınız’ sorusunu yöneltti. 8 gün süresi bulunan ankette toplam 15,450 oy kullanıldı. Kullanıcıların yüzde 55‘lik kısmı ‘Huawei / Honor telefonumu saklıyorum, bu sorunun düzeleceğine inanıyorum.’ seçeneğine oy kullandı.

Huawei kullanıcıları
Bununla birlikte kullanıcıların yüzde 15‘i ‘Sorunun kendilerini etkilemediğini ve düşen fiyatlardan dolayı yakında bir tane daha Huawei almak istediklerini’ belirtiyor. Yani bu noktada baktığımızda insanların yüzde 70‘lik kısmının şu an için yüksek bir endişe duymadığını söyleyebiliriz. Ancak kullanıcıların yüzde 30‘u ise başka markaya geçmeye hazırlandıklarını belirtiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın