Huawei katlanabilir telefon ne zaman tanıtılacak?

Richard Yu yapmış olduğu açıklama ile birlikte 2019 yılında ABD pazarı olmasa bile dünyada bir numara olacaklarını belirtmişti. Bunun haricinde açıklamalarında birçok kez katlanabilir telefon modeli hakkında önemli ipuçları veren Richard Yu, 2019 yılında bizleri büyük bir değişimin beklediğini vurgulamıştı. Bugün ise, söz konusu Huawei katlanabilir telefon tasarımı LetsGoDigital tarafından sızdırıldı. Huawei’ye yakın kaynaklarca elde […]

 Huawei katlanabilir telefon ne zaman tanıtılacak?

01.02.2019 - 23:16

Güncelleme : 01.02.2019 - 23:16

Richard Yu yapmış olduğu açıklama ile birlikte 2019 yılında ABD pazarı olmasa bile dünyada bir numara olacaklarını belirtmişti.

Bunun haricinde açıklamalarında birçok kez katlanabilir telefon modeli hakkında önemli ipuçları veren Richard Yu, 2019 yılında bizleri büyük bir değişimin beklediğini vurgulamıştı.

Bugün ise, söz konusu Huawei katlanabilir telefon tasarımı LetsGoDigital tarafından sızdırıldı. Huawei’ye yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda Huawei’nin yeni akıllı telefon modeline ait olan bir takım taslak görselleri hazırlayan LetsGoDigital, Huawei’nin yeni telefonunun nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne serdi.

Huawei katlanabilir telefon
Paylaşılan görselden de görebileceğiniz üzere, söz konusu katlanabilen telefonun daha önceden yapılan sızıntıların aksine oldukça zarif ve şık göründüğünü de özellikle belirtelim.

Şimdilik söz konusu telefonun teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, Huawei tarafından bugün katlanabilen telefonun tanıtım tarihi de açıklandı.MWC 2019 sırasında gerçekleştireceği etkinliğin tarihi ve saatini açıklayan Huawei, bu paylaşımında da katlanabilen telefon modeline de özellikle işaret ettiğini görmekteyiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın