Honor 7X Şovu

Ülkemizde kısa bir süre önce satışlara başlayan telefon markası Honor tarafından geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarında da satılmaya başlanan 7X, her türlü düşme ve darbeye karşı üstün bir koruma sağlıyor. Telefonun en önemli özelliklerinden biri olarak köşelerde bulunan hava yastıkları, düşme ve darbelere karşı ek bir koruma sunuyor. Türkiye’de ve dünya çapında otoriteler tarafından kabul gören […]

 Honor 7X Şovu

28.06.2018 - 15:59

Güncelleme : 28.06.2018 - 15:59

Ülkemizde kısa bir süre önce satışlara başlayan telefon markası Honor tarafından geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarında da satılmaya başlanan 7X, her türlü düşme ve darbeye karşı üstün bir koruma sağlıyor.

Telefonun en önemli özelliklerinden biri olarak köşelerde bulunan hava yastıkları, düşme ve darbelere karşı ek bir koruma sunuyor. Türkiye’de ve dünya çapında otoriteler tarafından kabul gören testlerde geçer not alan akıllı telefon her türlü darbeye karşı koruma sağlıyor. Yapılan testlerde düşme ve darbelere karşı maksimum koruma sağlamayı başaran telefon, her türlü düşme testinden alnının akıyla çıkmayı başardı.

Özel olarak Honor tarafından geliştirilen ve telefonun dört bir köşesinde bulunan hava yastıkları düşme sırasında oluşan darbeleri en aza indiriyor ve bu sayede üst düzey bir koruma sağlıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın