HL-1211W Toneri Brother TN-1040

               Brother tarafından gayet şık şekilde tasarlanmış olan yazıcı küçük boyutlu olduğu için rafta veya çalışma masanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli yazdırma özelliği bulunmadığı için içerisinde sadece 1 adet orijinal kartuş bulunmaktadır. USB, kablosuz ağ bağlantısı ve kablolu bağlantı özelliği bulunmaktadır. İPrinnt&Scan programı sayesinde mobil cihazınızdan kolayca yazdırma sağlayabilirsiniz. İlgili programı Appstore ve Google Play üzerinden […]

 HL-1211W Toneri Brother TN-1040

20.02.2020 - 18:13

Güncelleme : 20.02.2020 - 18:13

               Brother tarafından gayet şık şekilde tasarlanmış olan yazıcı küçük boyutlu olduğu için rafta veya çalışma masanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renkli yazdırma özelliği bulunmadığı için içerisinde sadece 1 adet orijinal kartuş bulunmaktadır. USB, kablosuz ağ bağlantısı ve kablolu bağlantı özelliği bulunmaktadır. İPrinnt&Scan programı sayesinde mobil cihazınızdan kolayca yazdırma sağlayabilirsiniz. İlgili programı Appstore ve Google Play üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Tek kartuşta aylık olarak 250 ile 1800 arası yazdırma sağlayabilirsiniz. Kartuşunu internet üzerinden sipariş verebilir ya da orijinal toner ve muadil toner satışı yapan mağazalardan alabilirsiniz. Kartonlu ve kartonsuz olarak iki türde üretilmiştir. Kartonlu yazıcı 5,5 kg ağırlığında iken kartonsuz yazıcı 4,6 kg ağırlığına sahiptir.

              Yazıcı toner olarak Brother TN-1040 modelini kullanmaktadır. Orijinal olarak almak isterseniz kdv dahil 90 TL civarında , muadil toner olarak almak isterseniz kdv dahil 50 60 tl civarında olmaktadır.Fiyat endeksleri genel itibariyle birbirine çok yakındır.Bu sebeple orjinal toner kullanmayı tercih etmektedir firmalar.Drum ünitesi de ek olarak bulunan bu üründe drum ünitesi orijinal yada muadil olarak alınabilmektedir.  Arızası ve hatası fazla olmayan bir toner modeli olanı Tn-1040 modeli 2010 yılından beri ofislerde iddialı olmaya devam etmektedir . Sayfa kapasitesi 1000 adet civarında olmakla birlikte orijinal toner ve muadil toner baskı kapasitesi aynıdır .Sizlerde internet sitemiz olanhttps://www.binbirtoner.com/ adresinden sipariş verebilirsiniz ve daha fazla bilgi alabilirsiniz .