Herkes İçin İzmir Dağcılık Eğitimleri ve Organizasyonları

  Ekstrem ve doğa sporlarının popülerleşmesi ile birlikte çok sık adını duyuran dağcılık sporu oldukça yoğun ilgi görüyor. Doğa yürüyüşleri ve kamp yapma aktivitelerinin yanı sıra tırmanma sporunu da kapsamaktadır. Bu nedenle de her yaş grubuna hitap eden doğa sporları arasında yer alıyor. Sağlıklı bir yaşam ve yanı sıra doğa sevgisi için mutlaka herkesin düzenli […]

 Herkes İçin İzmir Dağcılık Eğitimleri ve Organizasyonları

04.02.2020 - 18:07

Güncelleme : 04.05.2021 - 8:23

 

Ekstrem ve doğa sporlarının popülerleşmesi ile birlikte çok sık adını duyuran dağcılık sporu oldukça yoğun ilgi görüyor. Doğa yürüyüşleri ve kamp yapma aktivitelerinin yanı sıra tırmanma sporunu da kapsamaktadır. Bu nedenle de her yaş grubuna hitap eden doğa sporları arasında yer alıyor. Sağlıklı bir yaşam ve yanı sıra doğa sevgisi için mutlaka herkesin düzenli olarak yapması gerekmektedir. İzmir dağcılık derneğiyle insanların bir araya gelerek, doğa sporlarını yapabilmesine yardımcı oluyoruz.

İzmir Dağcılık Eğitimleri

Doğa muhteşem manzaraları ve atmosferi ile insanı kendisine çeker. Ancak doğa tüm güzelliklerinin yanı sıra pek çok riskte içerir. Bu yüzden de hangi doğa sporu olursa olsun eğitimini almak hem doğru hem de güvenli şekilde yapılabilmesi açısından çok önemlidir. İzmir’ da dağcılık derneğimizde lisans ve belgelerimizle dağcılık eğitimleri veriyoruz. Böylelikle İzmir’ de dağcılık sporlarıyla ilgilenenlerin bilinçli ve güvenli bir şekilde doğaya çıkabilmelerine yardımcı oluyoruz.

İzmir Doğa Yürüyüşü Etkinlikleri

Doğada yürüyüş yapmakta bir doğa sporudur. Dağcılık spor branşı kapsamında bulunan bu spor aktivitesi çok kolaydır. Bu sayede her yaş grubundan kişi rahatlıkla katılım gerçekleştirebilmektedir. İzmir’ de düzenlenen İzmir Eve ve Otele Gelen Bayanlar ile hem çocukların hem de ailelerin doğayla bir araya gelmelerine aracı oluyoruz. Bu şekilde doğanın temiz havasını hissetmelerini sağlıyoruz.

İzmir’ de Outdoor Sporları

Çocukların ve yetişkinlerin belirli aralıklarla doğaya gitmeleri, şehrin tüm yorgunluğundan ve stresinden kurtulabilmeleri açısından çok önemlidir. Derneğimiz özel organizasyonları ile İzmirlilere bu fırsatı sunuyor.