Her Yerde Kolaylık Sağlayan Bir Uygulama

Henüz yeni kurulmuş olan fakat birçok soydaşın faydalanmaya başladığı mahallem uygulaması her geçen gün daha çok kullanılıyor.

 Her Yerde Kolaylık Sağlayan Bir Uygulama

09.07.2018 - 15:11

Güncelleme : 09.07.2018 - 15:11

Henüz yeni kurulmuş olan fakat birçok soydaşın faydalanmaya başladığı mahallem uygulaması her geçen gün daha çok kullanılıyor. Hedefleri gurbetçiler tarafından her gün ziyaret edilerek onların hayatlarını kolaylaştırmak olan mahallem sitesi bunu yavaş yavaş geliştiriyor. Gurbetçilere kolaylıklar sağladığı ülkeler arasında ABD başta olmak üzere Tokyo gibi daha birçok ülke bulunuyor. Ülkeler hakkında çeşitli içerikler sağlayarak Türk soydaşlarımıza kolaylıklar sağlıyor. Hızlı bir tema üzerine kurulmuş olan mahallem.com sitesi içerisinde dünyanın her yerindeki şehirlerde Turk restoranlar gibi yapılan aramalar rahatlıkla bulunuyor.

Site İçerikleri

Mahallem sitesi olarak içerisinde restoran, market ve diğer gidilebilecek yerler bulunduğu gibi vatandaşların sorun yaşaması durumunda başvurabileceği Turk avukatlar da bulunuyor. Bu avukatlar ile site içerisinde hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün oluyor. Gurbet de yaşayan vatandaşların işlerini kolaylaştıracak birçok uygulama sitenin kolay teması içerisinde daha rahat bulunabiliyor. Site içerisinde listeye kaydedilebilmeyi sağlayan menüler bulunuyor. Şehir içerisindeki en iyi işletmeleri göstermek ve şehir ile ilgili magazin haberlerini bildirmek üzere mahallem önemli bir site olmuş oluyor.

https://mahallem.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın